Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Gospode Boze,pa naravno da niste,nije bilo masovno streljanje.
Tako se kaze,nek ide redom,misli se od najstarijeg.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

dva dana vec nista...temperatura 39,4.......ubi me na mesto ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Petre junače, obavezno bar dve seke da skidaju temperaturu. :ppozdrav:

Knjiga pred očima već danima, samo se pitam dokle ovako...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@ Petar 90
Ako nije onaj med i limun pomogao onda si dobro povukao macka za rep, najbolje je da sutra ipak posetis doktora. Visoka temp. je opasna, nemoj se zezati. :nono:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Duško58 je napisao(la):
@ Petar 90
Ako nije onaj med i limun pomogao onda si dobro povukao macka za rep, najbolje je da sutra ipak posetis doktora. Visoka temp. je opasna, nemoj se zezati. :nono:
Juce je bilo kriticno,danas je vec bolje,a za sutra se nadam da ce biti ok....
A kod lekara ne idem,savaka cast izuzecima a;i nesto im bas i ne verujem preterano
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

zamenio lamelu na tomi vinkovicu uzeh malo ::novac:: u ovo mrtvo doba godine
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas sredjivali kravama papke,posle klasika namirivanje i tako.... :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Pre podne zevao oko kuće, onda me zvao ujak da ga vozim do Jagodine, malo se provozali sad se vratio...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ja danas planirao da kuliram ali žena neda mira tako da mi našla posla za ceo dan.
Dukanac je napisao(la):
Pre podne zevao oko kuće, onda me zvao ujak da ga vozim do Jagodine, malo se provozali sad se vratio...
Jedno pitanje za "Dukanca" da li ti radiš kao taxi pa pre neki dan si bio do Beograda?
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ma jok, nisam taxi, nego mi takav život, stalno jurim tamo ovamo, juče u Bg-u, danas Jagodina, pa prekosutra opet Bg....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas celi dan proveo na prelepoj planini Kozari na skijanju ekstra provod bio za pamdjenje.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas sam bio pravo vredan,radio sam izolaciju stana jer je zahladnelo,a i vetar duva kao blesav kroz ova PVC balkonska vrata,pa sam sasvim lepo iskoristio jedan reklamni katalog kao zaptivac,sad sam ponovo u sorcu i ne piri mi pod noge. :D :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Pazi samo dali te one zenske ne posmatraju od prekoputa. :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh