Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

crni gruja je napisao(la):
crni gruja je napisao(la):
e sada me zovu za prasad .. daleko bilo sta se ovo desava nista ne radim cekam kupce ... koji me drkaju. .. moze im se :haha: :haha: :haha: :sta:
dosli iz Cacka prosek 30 kg na 130 din ispraznih bokseve... stizu mali slatki tek odluceni samo da ih ovih dana denzifikujem i opet u krug kako sam popizdeo ... dobro sam prosao ::namigivanje::
ipak se okrece grujane
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@Petar 90
ako verujes bio sam pred nervnim slomom.. sve me u grudima bolelo .. nisam mogao da verujem sta cu sve da dozivim da ne mogu prasad da prodam a i cena me navodila ..nisam hteo da ih dam dzabe ali nisam imao kud ... hvalim te boze pa odose :haha: :haha: :haha: :haha: ::namigivanje::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio neki smrtni slucaj pa sad doso sa sahrane ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose::
odoh das pravim kocentrat pa da vodim kerove u polje
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

ja sam vec bio u polje sa Agatom i video sam fazana i zeca
Post je spojen: [time]1295435931[/time]
_________________________________________________
crni gruja je napisao(la):
@Petar 90
ako verujes bio sam pred nervnim slomom.. sve me u grudima bolelo .. nisam mogao da verujem sta cu sve da dozivim da ne mogu prasad da prodam a i cena me navodila ..nisam hteo da ih dam dzabe ali nisam imao kud ... hvalim te boze pa odose :haha: :haha: :haha: :haha: ::namigivanje::
ti se izbori sa praci
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

bio u SUPu predao za produzenje dozvole posle kupio gume za traktor pa otisao do clana kosjerca pazario kuku od njega pa malo pricali on narezo prsute i tako
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Išao u drva, izvlačio za hranjenje ćumurane, prvu turu doterao, kad sam otišao po drugu pukla mi guma na prikolici, pa sam morao da stovarom prikolicu, da skinem gumu, maločas je doterao od vulkanizera a sad mi kasno da idem da tovarim, tao da i deva i prikolica ostaše u šumi do ponedeljka a možda i do proleća ako padne sneg... :udri: :udri: :udri: :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio u na rucku u restoranu nekom jeftinom i sad idem da ucim za ispit do utakmice pa onda kasnije dok ne zaspim :spavam:

Nek danas pobjedi bolji :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Počeo praviti rogove drugaru za šupu
29p5b8n.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

MILOŠ D.T je napisao(la):
Pravio hranu za stoku,pa obučavao kera(lovačkog)
Koje kerove imas?
Jel uce ili se prave ludi?

Ja sad doso iz polja,slabo,samo neke fazanke....
Odoh sad da se kockam malo
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Celo jutro sa suprugom preavio koncentrete za svu stoku , pa isao na polaganje iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
POLOZIO ::namigivanje:: sad cekam drustvo da malo ::prica:: ::prica:: ::vino:: ::vino::
Pa posle malo i u selo tamo je naj sladje ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1295455681[/time]
_________________________________________________
crni gruja je napisao(la):
@Petar 90
ako verujes bio sam pred nervnim slomom.. sve me u grudima bolelo .. nisam mogao da verujem sta cu sve da dozivim da ne mogu prasad da prodam a i cena me navodila ..nisam hteo da ih dam dzabe ali nisam imao kud ... hvalim te boze pa odose :haha: :haha: :haha: :haha: ::namigivanje::
E crni grujo :haha: :haha: znas li kako se na turskom to prevodi (karan grujo) nisi hteo da ih das za novu godinu po 150-180 , a dao si ih za 130 i jos su i za to vreme jeli , i prerasliu nazimad .
Stari ljudi su izbegavali da im se prase krmace zimi al ne samo zbog hladnoce ::namigivanje::
Zapamti prase od 15 kg najmanje pojede i najlakse se proda
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh