Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas malo planinarenja. Osam sati efektivnog hoda po Ceru. Za one koji malo bolje poznaju kraj relacija Bela Reka preko Cera do Joševe, tu dobar ručak, zatim do Miline pa preko Cera do Radovašnice i prekim putem nazad do Bele Reke gde smo ostavili auto. Od 20 do 25 km planinskih staza.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

crni gruja je napisao(la):
@Petar 90
ako verujes bio sam pred nervnim slomom.. sve me u grudima bolelo .. nisam mogao da verujem sta cu sve da dozivim da ne mogu prasad da prodam a i cena me navodila ..nisam hteo da ih dam dzabe ali nisam imao kud ... hvalim te boze pa odose :haha: :haha: :haha: :haha: ::namigivanje::

a ja danas bilo na vašaru i ni jednog praseta za kupit... :nono:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ništa bogzna, bio u Požegi sa članom galkijem posle došli kod mene pričali pojeli pršutu i pazarili kuku za traktor sad komp i posle :spavam:.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

North ARMY je napisao(la):
mzupunski je napisao(la):
North ARMY je napisao(la):
Danas sam postao student. :D
polozio si prvi ispit ili...? :D
Bas to. :D

Čestitam Akademac, samo udri! :D Kad se setim prvog ispita.... profan kad me video samo što ne zamuca da kaže "a da vi niste kojim slučajem pogrešili zgradu? " :haha: :haha: :haha:

____________________________

Danas ništa pametno, malo štrebao za 35-6. ispit po redu, ko će to izbrojati. :osmeh:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

danas konacno zavrsili repu pre dva dana izvadjena i danas otisla. :veseljak::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@Rale 83

E crni grujo ha:ha:ha:ha:ha ha:ha:ha:ha:ha znas li kako se na turskom to prevodi (karan grujo) nisi hteo da ih das za novu godinu po 150-180 , a dao si ih za 130 i jos su i za to vreme jeli , i prerasliu nazimad .
Stari ljudi su izbegavali da im se prase krmace zimi al ne samo zbog hladnoce ::namigivanje::
Zapamti prase od 15 kg najmanje pojede i najlakse se proda
prodao pred novu za 170 izradio sam se za pred SV.Jovana imao sam ponudu na 150 a ja cekao nas pijacni dan i tad je pocelo sranje nagurali tezinu ..i jbg.. :haha: :haha: :haha: a sto se tice zime meni je tamo toplo nemam tih problema .. :D :bravo:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

North ARMY je napisao(la):
mzupunski je napisao(la):
North ARMY je napisao(la):
Danas sam postao student. :D
polozio si prvi ispit ili...? :D
Bas to. :D


Cestitamo! :ppozdrav: Ali ima tu i ona druga strana. Jos uvek si brucos. Sve dok ne polozis prvi ispit, i dok ne overis neku koleginicu. :D Ili si i to vec zavrsio?
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Spremam se, još malo pa krećem na slavu kod prijatelja u Kruševac, svima koji slave Svetog Jovana Krstitelja želim srećnu slavu, da slave dugo ljeta i godina. :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Muvo se po poyarevcu , vadio medjunarodnu vozacku, zeleni karton oprao auto , svratio kod prijatelja po jos neke informacije o putovanju , sad cekam suprugu da se spremi i idemo na slavu ::svaka cast::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Cekam suprugu i stariju cerku da dodju sa posla pa kod kuma na svecare.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Celi dan nista,pa praznik je danas,a popodne na slavu,malo meze,a posle pecenje i ::vino::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh