Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

tetka kanda ima ljutu guju u dzepu!
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

danas sa tatom raspremao dvoriste,skoro ceo dan...posle gledali utakmicu i evo sad forum... :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Povadio meso iz pusnice, najzad nema vise dima. Nahranio i napojio pilice a sada na forumu.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bice znaci suva slaninica uz neki crnjak.....

Namirivao ovaj moj zooloski vrt,sad odoh malo u polje,da obidjemo njive,a mozda i vidimo neku divljac
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

ceo dan oko prevoda traktora i produzenja vozacke i na kraju nista uradio nisam :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Stolar mi nameštao vrata na jednoj sobi. Bio do malina, orezivao staru i iznosio. Sad ću malo da meditiram pa u noćnu smenu.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Kiraj i ja danas produbljivali kanale za odvod vode iz psenice
2ms3jet.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Iso jutros da vidim neke IL De franc ovce pa u PO odneo laptop na popravku , casovi voynje pa u alarm servis nabudzio nov daljinski pa po lap top i kupio auto punjac ya isti , pa u Petrovac po delove ya servis . A ova tastatura me unisti
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@ peto1
Moja vrata su sirom otvorena svima dobronamernima! Ti si mi u komsiluku mozes kada god zelis. Samo posalji p.p. :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

išao očistio neki separator sa bagerčićom , pa mu onda rasturio prednju granu da se prepiksnuje , onda išao u selo testirao kardanku , pa poorao 2 povrća (za divno čudo lijepo se oralo)

za danas dosta , odoh malo :spavam: sutra rano idem na put , ustajem oko 3 :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas ceo dan neke štete, prvo da upalim auto a ono neće, otišla razvodna kapa :zli: :zli: Sad sednem za računar monitor otišao u PLM, pokazuje sve u limun boji, tako da danas više ne dohvatam nidočega :udri: :udri: :udri: :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Malo setao oko faxa,pa smo u prolazu prosli kroz spens video sam navigacija ima raznih u glavnom za 10 000moze da se bira,nisu neke u odnosu na one za 200 i vise e ali su odlicne,pogledao bih i malo bolje ali nisam mogao od prisutnog faktora...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Vršio pretpripremu germinatora, setvospremača i špartača za kukuruz za remont, ide Ruma vašar pa da vidim šta je potrebno da kupim. Lep dan pa sam ga iskoristio i usput dimio meso. :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh