Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros ništa, sad komp i čekam ženu da dođe sa posla pa da idemo na slavu kod njenih( a ja kod šurnjave)
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Odvezao kukuruz sto sam prekjuce i juce okrunio i nastavio sa krunjenjem. Sutra nastavak.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

danas sam hebao kevu profesorici jer sam pao na kolokviju zadnjem :zli: :zli: :zli:
i opet sam ucio cijeli dan za sutra za ispit.
i da,danas sam nakon neznam koliko vremena popio ponovno kozjeg mlijeka ::namigivanje::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Stigao sa slave iz Kruševcam sad da malo dremnem pa sutra u nove radne pobede tj na još tri slave, na trećoj ostajem da noćim tako da sam tek u subotu kući. :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

i ja sam danas po slavama raspalio , žrtva svega je moj zub kome je pukla plomba ::jako_besan:: sutra na brušenje ::samo bes::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Savooo, ajde da se gledamo u Rumi , da se okupimo svi...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CF21Ja8CmgI[/youtube]
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sutra Vendi kod nas u Guči, 300din ulaz, ja ću da platim 600 samo da je ne gledam. :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

a šta činiti kada mi je najomiljeniji dio natkolenica od gice , nemožem da joj odolim pa makar nemao nijednog zuba u glavi ::000::
a kako sam krenuo neću dugo čekati do tada :haha:


MONTOYA je napisao(la):
savoris je napisao(la):
i ja sam danas po slavama raspalio , žrtva svega je moj zub kome je pukla plomba ::jako_besan:: sutra na brušenje ::samo bes::
pa jel ne može aparat za varenje
...... takvu mašinu :ppozdrav:

:haha: :haha: :haha: :haha:
ovo je nešto najluđe što sam čuo ove godine :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:


@karaliću nije frka , ja sam uvijek ZA :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Dr.Gruja je napisao(la):
Ja od jutros na forumu i primećujem da bi Kish Robert trebao da časti dobija po malo koji dan po jednu zvezdicu :haha: :haha: :haha: :ppozdrav:
tako je,prvom prilikom. :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh