Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros u 5 išli u Badnjak, celo selo, doneli Badnjake kući pa u kafanu negde do dva popodne, posle išao po prase, onda upalio traktor i ostale mašine kod nas je običaj da se upale za Badnji dan, sad večera i ostali obredi. :D Srećno vam Badnje Veče! :D :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●
†(¯`˙·٠•●♥ ♥ Срећан нам Бадњи дан и Бадње вече! ♥●•٠·˙’¯)†
●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas u firmi pre podne,pa malo odmarao,isao da obidjem pecenicu,pa praznicna vecera.Lepo,sve u svemu.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ta sta moz'danas raditi? :haha:
Danas kod taste,sutra kod mojih,popodne docekuj kumove,a uvece nosi kolac svom kumu i tako. :D :cao:
2cdevrd.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros mi stigli gosti dosli mi roditelji 4 dana , isao po badnjak , isao u crkvu po jos jedan badnjak , kad tamo i muzikanti :veseljak:: :veseljak:: :veseljak:: i sad se spremamo za sutra , pecenica , gulas od grudne kosti /zec/ sunka , slanina kobasice pilici, meso iz salamure , pilici i kacamak od belog kukuruza
I kolac umesan sa PRAVIM dukatom (valjda ga nece niko progutati)
SRECAN BOZIC SVIMA
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

danas slavlje duplo, naravno prvo bozic :ppozdrav: :ppozdrav:, a popodne uz drustvance da se zalije 40-ti rodjendan :ppozdrav: :ppozdrav:
bice pijancenja i krkanja!!!!!!!
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Srecan bozic svima , bio mi teca u goste i sad posle bozicnog dorucka vec se svi razisli po raznim sobama i krevetima , do rucka :haha: :haha: a cale vec hrce mogu iz sobe da gacujem :haha: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Namirivao,bio u crkvu,svratio kod jednog prijatelja,popili po 3 rakije,evo dosao kuci na rucak.... :D :haha: :ppozdrav:
Hristos se rodi....... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas nastavak od juce, ::vino:: ::vino:: ::vino:: :veseljak:: :veseljak:: :veseljak::,i malo meze ::000:: ::000:: ::000::
Hristos se rodi....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Samo :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: ::000:: ::000:: ::000::ovako bi se moglo svaki dan :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:MIR BOZIJI-HRISTOS SE RODI
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Badnjaci Vam srecni novi
Bog neka Vas Blagoslovi
da vam srecom dan zablista
jer rodjenje slavimo Hrista!

Mir Boziji Hristos Se Rodi!

:D :D :bravo: :ppozdrav: :bravo: :D :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh