Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odmarao kao, isao do majstora , pa po dizne , pa ponovo kod majstora i tako .Kupio termometar za merenje temperature zemljista
 
"Izbacila" mlađu decu iz kuće u smeru škole, nadam se da su i stigli do tamo:haha: , išla po piliće, posedela malo sa mamom i najstarijom ćerom (svratila da obiđe "matorce" posle faxa), onda je "predala" zetu, pa spremala ručak.. Sad da "obiđem parohiju" po forumima i čekamo prijatelje da dođu na partiju karata.
@mirmag, sviđa mi se potpis, ja imam još jednu sličnu rečenicu koju nekad koristim, onih jutara kad su klinci posebno inspirisani za skakanje po nervima: "Dal da se umijem, il da se ubijem"
 
cijeli dan se zezao oko prednjeg reduktora na T40 , i na kraju nisam završio jer mi fali jedan semering a prodavnica se zatvorila , ali to mi nije teško palo vrlo lako sam odustao jer je bilo brrrrr
 
Sad stigao sa sejanja...

img1471.jpg
 
Vucem se k'o prebijen, ocu da umrem..... presisali sinoc sa drustvom posle popravke prese, a ko bi drugi neg majstor Levak!
Sve pohvale, prezojio me je, daj ovo, daj ono...
Sad sam miran o ho ho, ako Bog da!
 
Danas išao u otkup mleka, menjao ujaka, a neki malerozan dan u plm.... Prvo čovek pokuša da mi podvali da u kanti ima 24l a ima 22l i kaže mi "šta cicijaš za dva 'kila mleka" e tu popizdim i oteram ga u plm pa na njih 58 proizvođača da mi svaki zajebe za 2l mleka automacki moram da doplatim što radim.... Onda mi procuru kočioni cilindar na kamionu i kao šlag na sve to povezem čoveka (vukao veštaćko đubrivo u ručnim kolicima) i natovarim đubrivo i kolica pored cisterne i on hoće da sedne gore na karaseriju ali budala sedne u kolica a kamion nema stranice i u krivini nešto zalomata pogledam i on i kolica u vrzini pored puta, mentalac pao sa kamiona sve kako je sedeo u kolicima.... Razbio se kao pi*ka.... Za danas dosta pizdarija....
 
Kamo lepe sreće.... Ja sam ispao budala što sam ga pustio gore,,,, da je nedaj bože poginuo odoh na robiju....

Mada bolje ispasti budala nego sa kamiona :haha::haha::haha: A jeste se strmoglavio, samo nogice vire ispod kolica u vrzini :haha::haha::haha:
 
ali budala sedne u kolica a kamion nema stranice i u krivini nešto zalomata pogledam i on i kolica u vrzini pored puta, mentalac pao sa kamiona sve kako je sedeo u kolicima.... Razbio se kao pi*ka.... Za danas dosta pizdarija....
joooj svasta cu ja da cujem ..smejem se ko lud na brasno ..kakvih se budala ima.....a meni na nekoj duzini od 30met. probio kabal,faza na nulu i uzemljenje nesto manje ali zalepilo uzemljenje na nulu ..tj nula na uzemljenje motor radi i bez sklopke ..posto sam ja spojio jedan kontakt a drugi ide preko sklopke .. namucio sam se jedno 3 sata .. sve me glava zabolela dok sam raskrstio.. eee sacuvaj boze ha ha
 
@ Dukanac
Mani se zezanja, imao covek srece a i ti zajedno sa njim. Ali moram priznati da sam se i ja smejao kao lud kada sam procitao da me je zena sve zagledala sta mi je. :ppozdrav:
 
Jooj da sam mogao da snimim tu scenu, gledam u retrovizor kako leti sve sa kolicima i kako se koprca u vrzini, msm da bi bio najgledani klip :haha::haha::haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh