Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zakazao sisanje za ponedeljak u 6,pre nece da moze jer je popunjeno ali neka bar se isplati. :osmeh::osmeh:
 
Prvo utovar svinja,pa posejali 1.5kj/kukuruza.
2 reda as 72,2 reda zp 684.
Na 23cm,ce da vidimo na jesen kako ce da bidne.
 
Evo na forumu posle duuugo vremena. Ceo dan odmaram. Posle pet dana u ritu i neskidanja sa traktora konacno da malo odmorim.. Sinoc konacno zavrsili kukuruz, taman na vreme pred kisu. Sad dok je ovakvo bezveze vreme, taman da sredimo sejalicu i traktor pa polako i soju da pocnemo...
 
Iscupao dizne iz ferge pa nosio bosadziji, onda cekao lokalnog majstora da nasteluje ventile ali se doticni nakrkao rakije pa sad valja cekati 2 do 3 dana da se otrijezni.
 
Išao starcu da pripremim za setvu tj da mu isetvospremiram a kasnije učio sina da vozi Claasa.
jv4ok7.jpg
 
Danas raspremao moje stvari, iznenadio sam se šta sve imam... Pronašao sam delova da sastavim dva računara, tri ADSL modema, nekoliko mobilnih telefona, zvučnika za kola, cd pleyer i još gomili stvari... Da sam juče zakovrnuo ne bih znao da sve ovo imam.....
 
Ustao jutros,hoće kiša-neće kiša.Krenuli da završimo setvu soje,išlo je veoma lepo dok nije počela da trinjka i lepi na točkove pa smo odustali i vratili se kući.Ostade nam još 4.5k.j.
 
Do faxa i oko njega do malo pre,sad odspavati pa malo uciti za sutra i pisati jedan rad...
Ako neko ima nesto malo o atomizerima i principu rada i nacinu primene u vocnjacima da "dobaci" bio bih mu zahvalan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh