Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dipl.seljanka sutra ce i moja zena tim sportom da se bavi dobro si mi dala ideju - al da ne bude da sam jeprepisao moci ce da bira izmedju te tvoje varijante i savijace :bravo:

inace danas oko stoke i oko kuce, deca isla u crkvu na Vrbivcu doneli zvonca i vrbove grancice , a ja obisao parcele sa zitom i neko oranje, lepi za tockove - u ponedeljak ce biti za rad...
 
Prvo ovako...
339n75u.jpg

a posle kafana,druzenje...
2j2hov7.jpg
 
Danas kod ujaka kopali za tampon da postavi behaton ploče, iskopali i izsetali 6 traktora zemlje a bilo nas 2.5 čoveka....
 
Izgleda da smo samo Kosjerac i ja bili na slavi u čast Lazara Četvorodnevnog ! Ja bio kod burazera u nadibru, pa video svoje tri sinovice koje studiraju u Bgd-u, koje inače retko viđam, pa se raznežili uz porodične priče i tako... A onaj njihov mali brat ne j..be živu silu i samo pravi neke zijame. I ono, prava slava, galama , muzika i dečiji nestašluci. Ja popio jedno dva "kila" vina i sad` ko zna šta vam pišem, ali je stvarno bilo predivno. Jbg.. tako je kod nas, sve za društvo. Ništa ne možeš sam - ni da se veseliš, ni da tuguješ !

p.s. Rale 83, oni tvoji Šmekeri muzikanti su VRH za veselja. Važe za najusviraniji orkestar u Srbiji,. Šteta je ako su se raspali, kako mi ovde čujemo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh