Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dansa išao u drva, uspeo sam da isčekrkam i iskratim za tri prikolice ali nisam uspeo ništa da izvučem, blato katastrofa, jedva sam i prazan traktor isterao i potoka i to sam stavio lance.... Sad odmaram i grejem se, smrzao sam se ko' crkveni miš.....
 
Ja cu sutra da placam u evrima tako da nista ne menjam, a rucak osecam mirise... a da li ce da mi da da jedem ee to ne znam ha ha zasluzio sam .. obisao sam zivotinje .. iako sasm spavao celo pre podne ( dremao ) uz politicare,uz sednicu ...
 
pa vi svi rucak kuvate? e pa svaka cast! Ja sad dosla iz setnje po novosadskom kvantasu,evo nekih cena na dzak:- crni luk(jabucar) 30 din/kg, krompir crveni/beli 55 din/kg, arpadzik -300 din/kg(a od nas proizvodjaca ga pre nepunih 10 dana kupovali za 1 evro/kg) ima vec i mladog krompirabelog -150-180 din/kg, jagode 150 din/kg, jabuke od 30-140 din/kg....mada i nije bila bas neka ponuda, kisa ne pada i eto tako:ppozdrav:
 
Danas je jedan od onih dana kad se radujemo kisi a jos samo da sneg ne padne pa ce biti odlicno za kukuruz.
 
jeli neko pomenuo sneg
3agd1.jpg
sta da radim po ovakvom danu
 
Jurio dizne za fabiju , i narucio za sutra samo u NS ima na lageru, iz beograda su zaboravili da mi posalju uz motor zubcasti i spanere pa sam morao i njih da kupim iz pozarevca i to za 3000 skuplje . Znaci ceo dan pizdim i kuvam , kad zavrsim generalku i prodje vasar u palanci mesec dana ne mrdam iz sela
 
zamijenio dihtung kartera na rusu , premjestio istražnu bušotinu i sada zijevam neznam šta bih , ne radi mi se više a i ne spava mi se nešo
 
2q387et.jpg
[/IMG]Ja skoro sklopio motor na mom 445, pamtiću dan po tome, ali i po ovom snegu koji nam ne treba ni za q..... Trčim da pozajmim još agrila za tek izniklu papriku. A motor plav k`o šerpa !

dscn3999.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh