Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prskanje vocnnjaka svaki dan i frezanje,a sada dosao iz tanjiranja,pomogao rodjaku da potanjira, pa prekosutra sjetva, a ovaj vjetar duva ko lud pa tesko prskat i radit ostale poslove !!!!!
 
jutros bagerom iskopao jedan temelj , pa onda premjestio bušotinu , zakačio rotodrljaču i nešto sitno zgazio

ma radio sam još nešto ali nemožem da se sjetim , stari se sunce ti kalajisano
 
Ja danas pakovao mašine u šupu, tanjirača, drljača, rasipač i sijačica su svoje odradili za ovu godinu, oprao traktor, isao vulkanizeru da mi popravi gumu na kolima, juce sam negdje našao neko željezo kad sam isao da kupim nafte, usput oprao i kola u perionici, okrunio nekih 200kg kukuruza za piliće, sad baš srčem kafu i trazim gdje to pobogu ima dijelova za Hurlimann traktore.

Savo, jel ti to imas i bager, posto radis na sat? Jel ti bager takav da moze da radi u veoma močvarnom i zaje*anom terenu?
 
@ KR
Nije letelo perje smo me je skalpirala pala mi perika.:haha:

@ Zoran 0230

Ma kakva predaja kopam rov za stojeci stav.
 
Poceo da radim u firm posle dve nedelje odmora:udri: Posle podne dolazio parketar da pogodimo cenu,i vodio decu kod lekara.
 
Poceo setvu suncokreta , prvo ujaku pa meni , predvece otisao po Pionirovo seme za ogled i posejao 2 hibrida . Sutra jos 3 hibrida i kod mene setva zavrsena sto se suncokreta tice
 
Ja i dalje oko mog 445. Ne vredi, ne umem, ali i neću da žurim. Spakovao glavu motora i nabacio je. Zatvorio i razvodnu kutiju motora. Onda odveo ovog mlađeg stručnjaka do lekara na kontrolu jer su mu se na prstiću desne ruke pojavili neki vodenjavi plikovi. Ja bio od početka za nekog travara, a žena zapela samo po lekarima, i ništa mu nije bolje, mislim ovom mlađem sinu. Sutra idem sam kod Slavkovića za neki melem.
 
obisao parcelu sa tritikalom, javili mi da nemaju na lageru dovoljno djubreta koje sam platio vec da sacekam kamion koji ce doci sutra il prekosutra, a i setvospremac mi odlozili za cetvrtak, tako me svi zajebavali ceo dan, bar predvece oprskah jednu prdolesnicu i uzeh neki dinar
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh