Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

komsija ajde slikaj sadilicu za krompiir hte bih tako nesto da napravim, pre 2 sata doterali tomu vinkovica iz Srbobrana kupio ujak za baste
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Пробао нови ''сетвоспремач''
fcmq8l.jpg
.Ово сам јесенас изорао, било је још, овај је највећи данас сам га извукао из рођакове њиве.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

dulebdp je napisao(la):
komsija ajde slikaj sadilicu za krompiir hte bih tako nesto da napravim, pre 2 sata doterali tomu vinkovica iz Srbobrana kupio ujak za baste
Saljem ti na pp
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

rotodrljača do podne , pa otišao premjestio dvije istražne bušotine i onda opet rotodrljača do mraka
najžalosnije od svega je ću morati mijenjati dihtung glave na rusu pošto je sada definitivno prosvirao ::lose:: za 3 sata izbaci 5l vode :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Deponijom zovem parče zemlje pored njive na koje odlažem stajnjak koji ću posle žetve rasturiti po strnjici. :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Mirko Markovic. I svajcarci vuku kamenje isto kao i ti. Ovde u CH njive su prepune kamena. :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Isao u Silbas po robu. U Backom Petrovcu me zaustavi policija, i posto je sve bilo ispravno prigovori mi sto sam u kola stavio 4 dzaka na zadnje, dva ispred prednjeg i jedan na prednje sediste. Vrece bile po 25 kg i nisu stale u prikolicu, kao pretvorio sam putnicki auto u teretni, tek da nadje razlog sto me zaustavio.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Krunio kukuruz, pravio koncetrat za braove, što bi rekao Miloš DT, obavio tehnički pregled na traktoru, izmerio i odvezao vepra na klanje, pomuzao krave, pojeo dlan gibanice, popio dva jogurta i sada preživam na forumu...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas se družili sve do sada pilo se jelo se i bilo je lepo sa dragim prijateljima ::prica:: ::vino::

mimn0n.jpg


2mrrxbl.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh