Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

jutros vodio malog kod logopeda i otkako sam došao rotodrljača do malo pre , umoran kao pas :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

dragan82 je napisao(la):
Mirko Markovic. I svajcarci vuku kamenje isto kao i ti. Ovde u CH njive su prepune kamena. :ppozdrav:
Sad mi je lakse, bar u necemu da smo isti kao svajcarci. U mojim njivama nema kamenja,imam jednu livadu od 1ha punu kamenja ali to ne orem.
Zar morate da radite svaki dan? ja 4 meseca ne radim nista, sad kad treba da radim nema djubriva ni semena.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros stigao sa posla,pa po auto u servis,pa iz servisa na pijac.Pa onda dosli majstori da renoviraju manju kucu,pa stigli kreveti za klince,pa do farmice,i dosao-tresem se kao silovana prepelica.Cak ni krevet vise nevidim od umora.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Krunio ... mleo... prebacio prasad... oslobodio krmacu muka... sutra bi trebalo malo spremati zemlju... vreme je
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

15wguw2.jpg

1yk5qr.jpg

Uradio danas 20 lanaca. Ide jako tesko, tvrdo, sliveno. ::lose::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Lalo a doktor odmara ?
Ja danas odmaaraoooo , isao u rabrovo na pijacu , izvadio sejalice iz garaze , obisao zito , isao kod kolege po soju itt . laganica do se ne prosusi
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas slabo nesto... pre podne malo skitanja , poslepodne izvadio motor i upalio ga malo ga proveravao i spremio za sezonu , pala je i prva voznja jeste da je malo hladno ali ko voli voznju motorem nije problem. Cekam da se malo sredi vreme, bude malo toplije i idem sa par drugova motorima do Rumunije, ako neko ima volje i zelje neka se javi ;) ! i da ocistio drugi motor karburator filtere rezervoar sve sve sve , upalio probao i spreman je ko zapeta puska.. treci je zauzeo mesto u garazi sutra se radi na njemu :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh