Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

do podne ganjao neke papire po opštini
onda rotodrljača i udarao po baštama
i večeras premjestio jednu istražnu bušotinu

image015z.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Lala iz Banata je napisao(la):
Doktor nema spremac. On 'ladi jaja, a 820 i 560 se pate ko crnci :zli:
Cudo jedno kako je lose izmrzlo,ja sam danas obisao jedno oranje deteline,leleee...pa to k'o da je pre 2 nedelje uzorano!!
:udri: :udri:
Ujutro spremiranje.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas radio, po podne išao da doteram drugaru auto, slupao se, totalizirao auto da sam jedva sa čekrkom navukao na šlep prikolicu.... :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas puštali Claas u rad i popodne sa više stajanja sa drugarima uradi 20jut.Isto i kod nas katastrlno izmrzlo :udri:

2wns8er.jpg


2e326oo.jpg


2r6gt1g.jpg



2qk0bib.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Svaka cast Zrenjanicac da te dobro sluzi i dosta da radis sa njime !! treba da castic :D :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Evo i snimka za moje euro dizelaše :haha:
Kiš :ppozdrav: i svi ste pozvani na :ppozdrav:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RZSXMs6AJxc[/youtube]
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Svaka cast... Nego, nisam imao slike u kompu, za vikend bilo bacanje vestaka po plantazama

2r41l37.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

danas nastavak radova...
30sfuch.jpg

2v2tsb6.jpg


ovde je dobro islo ali na druge dve njive gde je niza zemlja je katasrofa....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas kao prvo se uspavao... ustao oko 9 ::sramota:: , pa vario po stali sa drugarom...
Pa pravio koncentrat za svinje, 2 mesaone, pa sredio stoku i najzad oko 20h oterao/prodao 3 praseta u susedno selo, e sad komp..forum...face...skype...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Završio remont berača, sa čašom koka-kole ugostio majstor-Levaka koji je bio na proputovanju kroz centralnu Srbiju. Odvezao drugaru kukuruz (vratio dug), pravio koncetrat za prasad našem članu ivanu m. Sad se malo svadjao sa ženom i tako...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Radio do 10,isao na sahranu,pa malo rostilj sa porodicom.Kad sam zavrsio sa prezivanjem nastavio sa renoviranjem kuce.Ovi majstori su cisti dunsteri.Prvo sam popravljao za vodoinstalaterom,pa za stolarom.Samo pare da uzmu,a posao katastrofa. :udri:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh