Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Potabao travu koju smo juce posejali, rucak posle malo :spavam:,sada komp da vidim sta drustvo radi. :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Došao sa puta oko 12h posle pobijao direke u malinama sad treba da istanjiram jednu parcelu ali sam mnogo umoran, nisam spavao tri dana.....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Vodili decu iz kluba do CFK u Vrbasu.... dosli iz klubova i osnovnih skola ... iz juzno Bakog okruga... bilo ih je oko 70-tak
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Obilazio njive,naduživao auspuh na renou,montirao elektroniku od sejalice na traktor....ceo dan žurka :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Kengur je napisao(la):
Vodili decu iz kluba do CFK u Vrbasu.... dosli iz klubova i osnovnih skola ... iz juzno Bakog okruga... bilo ih je oko 70-tak
Eto,bio si trista metara od moje kuce...da si se najavio mogli smo na :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Nismo imali vremena...znas kako kada smo morali da budemo tamo do pola 10, onda parovanje i onda su decurlija igrali po 7 kolo a jedno kolo je trajalo max 30 minuta... sve bilo gotovo u 14... vodili smo 3 ekipe... crk'o sam trckarajuci oko njih ...da pripaze malo na poteze.... treba im jos moralna podrska
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

francuz je napisao(la):
Istanjirao 80 ari, otpala mi kicma presao sam ga 4-5 put.
Sad odoh da uzmem ovas u radnji i sejem pa drljanje 2 puta, pa valjanje... :D
posejao ovas, uvati me noc na zadnje 3 kofe, kako ce bit', Bog zna!
nista od drljanja i valjanja, odlozeno za sutra, mrtav sam umoran... odoh u stalu da sredim...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Prepodne clan Dulebdp i ja išli u Novi Sad na najlon a popodne sa društvom išao na fudal sad forum pa :spavam:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Doneo bure motornog ulja,delove za pneumatsku,hladnjak ulja za traktor i još kojekakve sitnice a uz put bio malo i u gostima tako da zanimljiv dan beše.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

spavao pa izbušio 200 rupa za voćnjak pa opet spavao evo samo da večeram i idem na :spavam: baterije su mi iscrpljene do dna ::lose::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

zamenio jednu vodenu pumpu ::novac:: i poceo da orem
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ja danas sedeo ceo dan u stanu. Nista gore od toga :udri: :udri: :udri:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh