Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Preorao za bastu... posle mi bio majstor da sredio oko ves masine i malog bojlera... a ja na trening... samo pomeram figurice... milina jedna
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

do podne potrošio vrijeme sjedeći i čekajući dijete kod logopeda
od podne do 7 sati uveče frezao bašte sa rotodrljačom i vladimircom , koji za divno čudo nije crkao :haha: ala mu je bila mukaaaaaaaa :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

I danas bacali veš.đubre a popodne generalno pranje rusa,prikolice,rasturivač,i dva auta.

2rpvi1w.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Spremao usluzno za krompir u vajskoj i karavukovu,u ponedeljak nastavljam :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Krunio 2 prikolice kukuruza, pa oterao drugaru punu autoprikolicu i pun auto sisarki, za pekaru... pa on i ja :ppozdrav: po 1 tuborg, pa pred vece krcio granje koje mi gusi bastu, ako se setim slikam sjutra...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

po stali, posle rezao sljive ostalo mi jos petnaestak stabala, a posle sejao bastu sa zenom....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

jutros vukao kukuruze na vagu a posle sijali repu sad moze kisa da pada
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Nije bilo nista od danasnjeg spremanja, sejali zelen i sargarepu.Uh sto mrzim :udri: :udri: :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas u Sakule ovcarski dani manifestacija.Imam goste ceo dan.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Pre podne sejao lucerku uslužno pa onda izvukao 4 prikolice stajnjaka na deponiju pa opet na uslužnu setvu lucerke,šta ću stara mušterija stajnjak neka čeka.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Čeko čovjeka da mi prefreza vrt,nije došao,pa mi puko film i kupio frezu... :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Krcili vrzinu,prepravljao jasle u kozarniku,dao prasadima Ivermektin,palio ostrugu,pogodio 3t kukuruza da kupim...Lepo celi dan :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh