Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

dizali konstrrukciju za hangar,ceo dan 4 grede
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Meni najzad stigla garnitura iz SIMPA
ezjyvm.jpg
Trosed , dvosed i fotelja. Svi salju u srbiju , a ja da pomognem malo nasu privredu . Kupio kod nas i to u Simpo.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Zvao me brat iz Pariza da mu pogledam cenu za pvc prozore sa roletnama, i kad sam mu rek'o cenu, pao covek na **greška, cena jedno tamo kao 4 kod nas, ha ha.... nosicu mu odavde busom.... :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Mala je bila razlika u ceni. carina i put me izaslo 760CHF a u simpo je moj brat platio cini mi se
166 000din. Kad bi svi nasi uradili ovakve poteze kao ja , gde bi nama bio kraj :D :D

A da samo da napomenem odavde kad se posalje polovna garnitura ili soba za srbiju , onda prevoz kosta 1000chf ili 800e


Pokusavam da nadjem nekog klijenta koji bi mogao da kupuje prozore kod nas u srbiju , ali ne mogu . Kod nas su prozori 3x jeftiniji nego ovde.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Zavisi od kvaliteta.Ima i kod nas od jeftinih do preskupih pa ko šta može da priušti. :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ja mislim da sam uspeo da nagovorim ovde jednu garazu da salje BOS pumpe u Srbiju na opravku. Tacnije u selo DUBOKA kod Paskala , to je opstina Jagodina. Obecali mi da ce me pozvati cim imaju neku pumpu , da im pokazem kako se salje za srbiju , mislim da ih povezem sa autobusara. Inace meni nece niko nista dati kao proviziju.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@dragan82,
Ma bre, soferi autobusa imaju sve razradjene seme, samo mu gurni 50chf, sve moze, garant!
Post je spojen: [time]1301183663[/time]
_________________________________________________
A da ugradis u cenu, to obavezno!
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

juče išao u Žitište na nastup folklora , došli jutros u 6 sati , umoran kao pas ne vjerujem da ću i danas išta raditi :spavam:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bubu je napisao(la):
Ja sam malopre ustao posto sam umesto izlaska isao u 3. smenu germiniranja a pre toga odradio deo 1. smene i celu 2.. :haha: :cao:
Jel clan Tesin bio u Temerinu,kanda sam ga vid'o,al' mi bilo bezveze da ga "legitimisem"!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh