Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Isao sam svake godine, i iz godine u godinu, cini mi se, sajam je sve losiji. Zato pitam. :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Iznajmio sam helikopter i avijaciju i bacili smo djubre na zito!200kg/kj SAN-a!
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas zavrsili majstori koji su kulirom oblagali temelj kuce i bedem sa dvorisne strane. Za divno cudo i majstori koji su postavljali temelj sa ogradom do komsije zavrsili, jos samo da treci postave behaton na vec pripremljenu podlogu ali tu moram malo da pocekam, nemaju izliven behaton koji mi zelimo pa za otprilike 7 dana ce i to biti gotovo.
@ Kengur
Kamo lepe srece da se zenim sa jos jednom u ovim godinama pa makar i cuka otisla. :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

uf u katastru naje.... ne slaze mi se jedan broj na parceli i trci u sud iz suda u katastar strasno
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Lala iz Banata je napisao(la):
Jel vredi ici na sajam?
Nagledaš se lepih limuzina, lepih devojaka, kada si u halama sve oko tebe lepo a kad izađeš napolje i pođeš kući tek nastaje problem kako svet živi a kako mi.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas počeli da razbacujemo Ureu za kukuruz.Kako je samo nabijena i tvrda zemlja srahota Božija to ništa nije izmrzlo. :nono:

14tbozt.jpg


15d80hs.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@mirmag

Razlika od 2 najudaljenije njive je preko 10 km a ukupno sam uradio 6 ili 7 parcela.

@ZRENJANINAC

To sam i ja danas konstatovao dok sa germinirao drugaru njivu za setvu luka.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

mene nisi slikao kako sam prosao:haha: :haha: :haha: :haha:


Danas počeli da razbacujemo Ureu za kukuruz.Kako je samo nabijena i tvrda zemlja srahota Božija to ništa nije izmrzlo. :nono:

UUU stasno je i spremanje,ako vozis brze od 12 ima da ispadnes iz traktora.Jbga, nije mogao da smzne, kad je bilo - onda je bilo i snega,pa ispod snega :nono: da smzne
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

A to si ti prošao ja mislio da je Erne.Da voziš Claasa ne bi ispao iz kabine ::namigivanje:: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

ZRENJANINAC je napisao(la):
A to si ti prošao ja mislio da je Erne.Da voziš Claasa ne bi ispao iz kabine ::namigivanje:: :haha:

Erne nema duple tockove! U mihaj.. imam ja i Oto. Bez uvrede...Claas bi se raspao :D :haha: ::namigivanje:: ::namigivanje:: ::namigivanje:: ::namigivanje:: ::namigivanje::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh