Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

И коначно цивилизација... Била некад...
1a397a0b84be4f056cc1ce51d2468801.jpg
dd52de1dd6ebb2dba345895ce8979294.jpg
a42b0f320143e3e8aca514265f7b584c.jpg


Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Je**** vas slike,toliko ste dugo na forumu,da niste kadri da znate to da namestite kada upload-ujete iste
 
За слике сам крив, јел сам тако и сликао. И није ми пало на памет да искључим аутоматску ротацију. А потпис остаје.
Путеви су лоши, пре су били скоро сви као они где сам написао аутобан.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Мало недељног разгибавања, чисто да не испаднем из форме.
П.С. ако слике не буду како треба окренуте
b6bdf8e8c5347ad67f39b9a4a750b0f5.jpg


Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Odmarao se od burne noći. Niste valjda pomislili na kafane i žene? :) Nisam ja za prvu opciju nikad bio zagrijan.

Sinoć oko 10 stanem pod tuš kad zove žena. Jedan kolega bio na pecanju i čuje zvuk kretanja koji se približava a kad je pomolio glavu vidi da ide vojska izbjeglica. Idu prema mom čamcu. Motor na njemu, veslo ... Sjedam na motor i na Unu. Imam ovaj noćni i osmatram ali vidim samo jednog koji ide prema autu koje dolazi niz polje. Poslije se ispostavi da je to taj što je zvao a došao mu i kum u pomoć. Vrate se na cestu i drugim putem dođu do mene. Po tragovima nije tako velika grupa mogla proći a da nevidim. Ode taj sa autom kući po dvogled a ja sjednem u čamac i osmatram vodu. Idu dva čamca sa po 6-8 ljudi. Teško ih prebrojati jer sjede blizu jedan drugog. Prevezu tu turu i vrate se nazad pa opet tako. Pitate se otkud im čamci? Ovi dolaze spremni kao vojska. Imaju čamce na duvanje . Kad su završili operaciju odnijeli su ih sa sobom. A dotle vrati se ovaj sa dvogledom i posmatramo iz čamca. Vrati se opet jedan čamac i preveze još 6. Tad su malo odmarali ili su nas čuli pa osluškuju a kako i nebi kad sam utrpao jednog u čamac ne vodeći računa da puši. E kad je počeo da se nadima i vrpolji bilo je kasno da ga izbacim a kad je zakašljao samo sam rekao: "E crko dabogda" Ko i Nikolić u filmu . Ko to tamo peva". Vjerovatno su zaključili da im ne prijeti opasnost pa su prevezli još jednu turu a onda se sve smirilo. Ipak vidio sam još dvojicu koji su nešto očito razgovarali ali daleko je da čujem glas. Odmarali su do 2 sata a onda su pronašli stazu za koju samo mještani znaju i otišli kroz šumu. Vjerovatno su imali vodiča.
Sretan im put.
 
Nista posebno,odmarao pa odradio neke vezbe nakon toga otisao do komsije da pomognem oko ubacivanja drva pa roknuo neko pivo i icepao se kao zmaj...dan u fullu:) no kam to pecenje?;)
 
Danas izmedju ostalog pranje RANGERA campusa jer Florida pick up postaje terenski auto!
A u RANGERU HIROŠIMA 8 meseci nije opran a svaki dan ide po atarima i šumama
Služio me 11 meseci i više mi je valjao nego ćaća!!!!
Što reče zemo Boškara:" jaj ću mog VEZIRA pored matere saraniti više mi je valjo nego ćaća"!!


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Juce krecemo sa placa i otvaramo vrata od Cadija kad iznenadjenje.
Da li neko zna koja je zmija u pitanju? Da li je ovo sarka?

 
Nazad
Vrh