Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

Što rekao moj komšija na hitnoj, ja ga vozio 80g ima pita doktor deda šta si jeo danas pretisak 230
Od jutros
8 kuvanih jaja
0,5kg šunke
Ondak štrudli sa orasima
Užinao sa tavana
Večerao kajmaka i šunke
I otukao 2l vina, i malo rakije izmedju
Kaže doktor deda ti nisi normalan umrećeš!!
Kaže deda nek umrem sad samo da ne umrem gladan!!!!!

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Isto je i moj deda to rekao....
Biona bežanijskoj kosi, tri infarkta, čudamuda, pustili ga kući, a on čim je došo daj plodove tora i Crna i bela luka... Ja reko deda pa majku pa jel ti rekao doktor stroga dijeta, a on meni "šta, pa da umrem gladan?"
Tako je i bilo na kraju...
 
Nis' ti gladan!!!!!!
Naj veći problem je što makar mi sa sela nismo gladni i željni nečeg
Iskreno skoro na neko klanje dodje tip iz BG neki prijateljev prijatelj, čovek prvo kaže da smo indijanci kako možemo klati životinje
Onda kad je ufatio da jede taj bi astal pojeo, kaže vidi roštilja ima koliko hoćeš
Reko batice oko 1t smo zaklali danas samo jedi


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
Sto bi rekao moj pokojni deda Ovima iz grada kad krenes kod njih da im poneses,kad dodju da im pratis 😂😂
 
Termicki obradjene...to su najbolje🐖 poceo da gledam u jednu debelu macku sto se prisljamila...za sporet dala dusu🐈(jos deblja od ove)- i one se pogospodile ni miseve nece da vataju,sve bre neki gotovani😑
 
Što kaže moj komšija VANDAL neka je od kera samo neka je meso!!!!!!!

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Malko smo bili vredni...
Radna akcija, rijaliti uživo...
Sekli drva kod kolege, nas 5orica isprašili 6 kubika s 2 motorke za 2 sata sve bilo gotovo...
Usput "utepali" jedan "kotlić" od 20 litara...
I 2 gajbe "rogova"...
Utek'o sam na vrijeme, dok sam ost'o "čitav"...
Biće veselo kad stigne Proleće, nekako mi nestaje rupa na kaišu, a i pantalone kanda nisu moje... 😂
Grah je za sve kriv !!! (y)
Malo, malo, pa nekakva "radna akcija"... 😂 :haha:🍻

 
Radio neke radnje...tamo-ovamo jurio pacove po avliji🙄-malo da odmorim pa izgruvam vezbe tipa sklekovi i neke za ledja-ramena...misici i tako to.Spao sam sa xxl na L.
 
Nisi tako pricao pre neko vreme kada je tvoj zucko nestao.
A on dooobrih 50-60 kg zive vage !
Neko ga je ukrao!!!!!
Nije ga bilo 3 dana i niko ga nije video da luta ulicama, posle 3 dana zvoni mi tel, zove čovek pecaroš, kaže ker je na kanalu, iza mosta levo nasipom još 4km
Put do kanala je 2km može se proći autom, nekad bio asvalt a sad rupa do tupe pliva pod 5cm vode.
I ker BLAGOJE na nasipu 6km od kuće čist ko okupan???????? I nije gladan?? A inače jede kao krokodil!!
Neko ga odveo i izbacio iz auta!
Čuli da ga tražimo, redak primerak BULLMASTIF čipovan
Trenutno ima 12 meseci i 50kg
fdd7084be2fc0fba8644af431d0d7579.jpg
119b4c661e7aefab04a73c337581d810.jpg


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Zaboravih da se pohvalim
Jutros sam bio human, išao da dam krv
50+ puta sam već davao zato je narod sve ludji
Pa preko u POLIKLINIKU TRI ŠEŠIRA NA RUBINSTEIN
Nego neka nova mlada doktorka kaže sram vas bilo 112kg stomak pustili , momak, a ona mršava ni sise ni guzice
Rekoh sram vas bilo devojka ni sise ni guzice!!!! Ne bi na vatri zasmrdela suva kao BAKALAR!!
Nije joj bilo pravo!!
A pored nje neka sestra dobra ko avion puca zemlja,gori nebo, jaka a dooobra
Reko pogledajte sestricu kako je lepa zgodna
Sestra se zasmeja, reko ako si doktorka nisi kritičar!!!
Kaže i vi Luka znate da odgovorite, oštar jezik imate, doktorka takav sam po celom telu tad kad me nije izbacila iz ordinacije
Dao sam krv dobio krekere i vodu
Opičio par vinjoza 20 ćevapa i zjakao po selu do 15h

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Luka fotogenican si na svakoj fotki,ja ili se nakezim ili zazmurim😛 a sad me izvinite moram u kafandzu da idem-moj drugar je drzi i moja je duznost da ga spasem da je celu ne popije😉
 
Nazad
Vrh