Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

Ovi što rade kod nas uzmu oko 1000e po ha to je tu negde kao Baća što kaže

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
I kod nas je 1000€/ha,ja se stalno premišljao da zovem kad me potera sreća pa grad radi neki put i odradiše sve vrzine uz put za džabe,pa će još i da plate što će da udju 0,5m u placeve.
 
Dovlačim kući iz zadruge bale da sam slobodan par dana
68719d818b5ca65734ac378b7f42a485.jpg


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
U ovo što sam naveo za 12-14 dinara spada samo šišanje od gore a da obrade u dubinu i privedu kulturi ako sam dobro razumeo drugara još 20 dinara po kvadratu.
 
Rado bi platio tih 14 din za sisanje odgore, meni i drugaru trazio jedan 300e za 500 kvadrata, zbunasto rastinje i jedno drvo u sredini, naravno nismo pristali, posle sam krenuo da cistim sam, pa mi se zabio trn u prst i zaglavio antibiotike, i naravno nisam ocistio
 
Nešto pre pola 9 završih...
Ima oko 40 litara masti i puna vangla čvaraka...
I to nije bio kraj, planirano je bilo i roštiljanje, ali ne toliko kasno, te prionuh na posao kad već ostalo vatre iz kotlanke...
U pola 11 završio, šnicle, ćevapi, krmenadle, sve friško, i odnekud mi pade na pamet, i pileća krilca ispekoh, strašno mi se prijelo...
Ali je i prijalo... 🍻
Sutra kobasice, nisam još ni meso samleo, "zatrajah" -strašno, rasteglo mi se ovo klanje....
Ko paorski svatovi... 😂😂😂
 
Ја и даље не капирам шта сте вас.... је'н-два-три.... вас тројица данас радили. Шта, ваши вас нису пуштали у кућу, јер су знали како ће то да се заврши, па сте гуше морали да квасите у екстеријеру? :rolleyes:
 
Nazad
Vrh