Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

Jebiga mora neko i to da radi, organski ne podnosim kad neko napiše neku nebulozu pa ne mogu da prećutim da me kolješ
 
Ovo na slikama u temi je lose odradjeno, mozda je prihvatljivo za sadnju topole ali da vi se oralo treba jos par prolaza

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Za sad ništa ali imam ozbiljnu namjeru da nešto poduzmem po tom pitanju. Iako je dan neki tmuran i malo prohladno za moje stare kosti, valjalo bi malo u ribolov. Pokušati prevariti koju bijelu.
 
Вешт овај Тончи: у неком од претходних клипова, као иде да оре. Оде на њиву, окрене који круг и онда са френдовима распали ватру на крају њиве, да спреме маренду, а ево сад крене у обилазак хардвера, па отвори "Хемана Милера", да не би дехдрирао док све обиђе и покаже. ;)
 
Komšo, i ja razmišljam da možda angažujem nekog da mi kanal pored njive malo istarupira da očistim put jer počinje da smeta. Dužina je oko 100 metara i sa jednim ili dva prohoda bi verovatno usitnio ono šiblje što je izraslo iz kanala, bar do ivice gde počinje dubina. Ko to radi u našem kraju i koliko bi to izašlo? Jel radi po dužnom metru ili minutaži, koliki je zahvat tarupa i da li bi drugi prolaz mogao malo da se iskosi prema kanalu?
 
Kod nas su dolazili neki koji idu po celoj Srbiji sa traktorima a cena u zavisnosti od obima posla od 12 do 14 rsd po kvadratu samo za tarupiranje šiblja, trnjina i ostalog rastinja.
 
Nazad
Vrh