Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

Šta sam radio danas???
Sam se sebi divim kako sam to izdržao
Radio sam detelinu u rinfuzi 3kj
Pokošena pre 10_12 dana nemože da se osuši
Potovario na prikolice pa istovario na tavanak
Vlažna zelena ima sigurno 40_50% vlage
Bacio sam dosta soli na nju ostavio je rastresitu i trudićemo se da je brzo potrošimo
Jebemtizenomajiku koliko posla kad je rinfuz
Verujem da je suvo da bi stalo u 300 bala

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Berem kukuruz i tražim odušak da ispustim neurozu. A kako da me ne uhvati kad bilmez ostavi šlepu da naberem i neće da se javi na telefon kad treba da vozi. Kad se udostojio da dođe nakon 2 sata čekanja kao čudi se da sam tako brzo nabrao. Obeća da će odvesti i vratiti se za 2 sata i nema ga 5 sati. Zvali otkupno mjesto i nema gužve. Poslije saznamo da je otišao nešto pomagati ocu koji isto vozi kukuruz pa mu negdje curi.
Nisam ga ja zvao već gazda kome radimo ali ubi me čekanje a telefon stalno zvoni i pitaju kad dolazim.
Sutra nastavak.
 
И данас комшија вршио археолошка ископавања. Ја помагао мало.
9bc1de33be5e940b77cba63652613340.jpg


Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Зато што је депонија била у долини, окружена шумским појасом. Али онда је дошла демократија и каже може депонија и на њиви. Резултат видљив. Ако мислите да је ово страшно да видите на пролеће. Срамота рећи, али пре 20-так година је био ред. Где може смеће, лишће и грање. Сада све на једну гомилу, понекад мистериозно плане. Пре је сваке недеље тг гурао смеће и газио.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Ишао за липар. Ал би овде геометар имао посла...
Пар изораних међаша и нове летвице као међе. А долина је... Био пут около али је преоран кад је била реституција.
66ffbf7ad1e2317246c665a37c231e99.jpg


Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Чек'... стани... види... "Фекалијско језеро"!?!?!?

Језеро настало акумулацијом фекалија или... просто тако названо "обично" језеро? :unsure:
 
Чек'... стани... види... "Фекалијско језеро"!?!?!?

Језеро настало акумулацијом фекалија или... просто тако названо "обично" језеро? :unsure:
Akumulacijom fekalija sto kaze Zika Pavlovic kolektor. juce sam prolazio i zbog toga sam tako napisao da se zove

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Jesi li mu bar malo dugo nivo kad si već bio tamo Il si otišao da uzivas u lepoti i da se nadises vazduha
Aa ne ovo su gradska sranja mi na selu cucavac imamo tanjirao sam tu parcelu juce i bas je blizu vidi se i ja slikao...tu se nalazi kolektor blizu

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh