Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Opet isto kao i juče, danas sam i završio ...

grujo, sve najbolje i najlepše...
 
I kod mene isto kao juce,i ostalo jos 2-3 sata posla,ali najveci deo posla i ono najbitnije je danas odradjeno,sutra palim moju masinu i idem da vozim neku zemlju.:ppozdrav:
 
e danas nesreće , 'oću reći sexa
odem u šumu da sa barešićom onim mojim i prevrnem ga a motor radi , prevrnuo sam ga tako što sam ga vukao za traktorom kada se sklope stabilizatori i tada je prilično nestabilan , pošto sam treba da premaknem ga nekih 100tinjak metara samo sam ga zakačio a nisam ni gasio motora na njemu
naletim u živici na neki kamen i mašina se prevrne , što je najgore , skočim sa traktora da je ugasim ali nemože , uzalud prekidam dovod nafte jer motor i dalje radi na ulje iz zračnog filtera i upada u turažu , sreća brzo se snadjem i rukama onemogućim dovod vazduha i motor se uguši i ugasi
ajoj koji ncident za sekundu
slike nisam imao kada da napravim pošto sam ga morao brzo da vratim na točkove da mi ne istekne nafta i ulja iz njega , posle toga ga ponovo upalim i nastavim raditi , nije bilo nikakvih posledica osim što je se smanjio nivo ulja u motoru jer ga izbacio na iberlauf , sutra će svejedno da zamijenim novo ulje

posle toga i dalje prokopavao put i svlačio drva do lagera
 
Sta je bilo sa MF-a?
Ja danas kosio u embroziju u sljivama ima je na srecu samo na mjestima pa potkupljali sljive i prodali a kasnije zavrsili za ovu godinu sa vezanjem kruske i posle toga pravio neke stiftove!!
Evo sad malopre stigao od burazera.Nije bio u kvaru nego jako rašireni točkovi.Skidaj dole sva četiri,okreći "zvezde", pa gore vraćaj.Oni zadnji teški u PM,oteglio sam ruke k"o pavijan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh