Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sad stigao kuci,danas vozio neku zemlju i pesak,malopre pregradio nesto u svinjcu,i pritegao neke holendere za hidrauliku na traktoru i to je to za danas.A lep ::novac:: sam zaradio,ne mogu da se zalim jbg.
 
Danas jedna lepa turneja po Sremu i Bačkoj.Naučio sam kako se mere i odmeravaju air bagovi,upoznao jednog člana našeg foruma i tako.
 
sad sam stigao,obišao prijatelja u Skeli i priketa u Bariču,gledaću tenis igra Tipsarević ( kasni mi sat na forumu za čitavih 6o minuta sad je 22 i 24)
 
Od 6 do 12 taksirao, vozao zeta tamo-vamo da završi neke poslove. Kupio u BIjeljini ležajeve za brusilicu (velika od 2500W), naletio na akciju teletine pa kupio 4kg za sa sač. Posle zamijenio sve ležajeve, probao brusilicu, pripremio vatru, pekao meso dobrih 5 sati al sam ga ispekao samo tako, moglo se pred predsjednika iznijeti

2vmugkn.jpg


Zadnjih dana sam u poslu, prodao kukuruz pa krunim, vozio neki crijep (oko 3000-4000 crijepova) na put i popunjavao ono što su komšije razvalile, zamijenio crijep na kotobanji (dao mi komšija djaba svoj stari crijep, on mijenjao na kući i još nekim zgradama, bio star mnogo).
 
Danas jedna lepa turneja po Sremu i Bačkoj.Naučio sam kako se mere i odmeravaju air bagovi,upoznao jednog člana našeg foruma i tako.

Izgleda da smo danas bili na istom mjestu i na istom "tečaju", samo što si ti imao skraćenu i ubrzanu verziju tečaja, dok je moj tečaj trajao od prijepodnevnih sati. :osmeh: Sretan sam što sam naučio nešto novo i to od starih "mačora" "žike" i "milana". :haha:
 
Jutros sredio stoku, pa malo leskario, pa otiso da preuzmem pecenje, imao goste, jeo jeo jeo jeli jeli i jeli....., pa malo pustio kravu da pase i sredio stoku i zevanje po kompu, sutra ce bit' na vrat- na nos!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh