Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prvo sam totalisao jednu parcelu,sad sam dosao sa vrsidbe semenske deteline,prinos katastrofalan....od jeda moram popiti ladnog lava!
:)
 
Koliko je to katastrofa?Imam dve parcele jedna matora i tu ima preko 300 kg /kj i 1,5 roobala ,druga parcela lucerka u punoj snazi prorasla 2 puta ,prinos oko250 kg i 5 roobala sena po kj.
 
danas vukli stajnjak
2qi1g6q.jpg
 
Farbao jednu stalazu, kosi po vocnjaku, skupljao sljive i kruske za mucenicu... Za budalu uvek ima posla :ppozdrav:
 
Konačno izbalirao slamu stoji 20 dana nikako da dođe na red, malo bilo loše vreme, malo neki poslovi i jbg danas došlo na red.
 
Raskrcio gde sam radio traktor,prao mu hladnjak,isao po sljive,menjao sijalicu drugu na meganu novom,prao auto i pred vece skoknem do ujaka da ga obidjem kad prc traktor mu povukao vazduha pa njega sarafali,luftirali .... do 9 mi trajao radni dan.
 
Danas opet vozio pesak i konacno zavrsio,predvece bio sa mojima u kupovini namirnica u tempu,i od sad pa do ponedeljka ujutru sam na odmoru,dolazi u obzir samo da se pomucim da popijem ponesto ako neko ponudi.:ppozdrav:
 
Danas ništa posebno tj još nisam ništa radio, ali imam u planu preselim neke stvari jer je sutra novi radni dan i teško da će biti vremena ...
 
Jutros polivao kupus da lakše izdrži ovu vatru, pa svratio kod paša Slobodana, da se uz kazan, dokonsultujemo na određene teme. Nisam siguran dal` smo dobro diskutovali, nismo napisali teze, a nismo ni hvatali beleške, kao i svi loši đaci.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh