Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danger nije bilo malera toga dana ali prethodno veče jeste,sve to ide u rok službe.Danas vodio juniora kod lekara,zakačio neki virus.Kasnije u tazbinu i na jedno mesto gde ima raznih potrepština pa doneo kući pumpu hidro pogona da se malo igram sa njom. :osmeh:
 
skoknuo po dijelove sa mašinske obrade , pa skoknuo do drugara i tu se razočarao jer su mu oduzeli trkaći EVO8 kao fol mora na provjeru
onda spremao opremu za šumu , ''pretresao'' motorke i popakovao traktor sa vitlom i karetama i otjerao u šumu gdje od sutra kreće akcija sječe , ujedno sam i svukao jednu turu čisto da opipam stanje puta koje je jako loše
 
Isao na prezentaciju masina i predavanje u Padinu u organizaciji kluba 100P + , bilo interesantno i za videti i za cuti , pozdrav za jednog od domacina na prezentaciji Bogdan-a Garalejic-a ili ''Garisu'' sa naseg foruma...
 
Ja cu da napisem sta cu da radim danas. Treba da podelim pilice, da idem u Silbas u mesaonu po robu, istovarm i napravim kalkulaciju cena te robe a onda me cera menja i pravac pecanje.:pecanje:
 
jutros me vukli za usi .. valjda jos malo deda da poraste . rodjendan mi je . naranio prasad . koza gleda jere i ono malo lepo napreduje . pripatio krmacu .. uspesno . stoji i ne mrda . izmestio dve u prasiliste . ocekujem ovih dana prasenje . pio kafu .. dosla mi cerka i unuka ... svaja dosla i ona prenocili kod mene na farmi.. brvnara je dozivljaj .. ocekujem tople kiflice . pa slavljenik sedi celi dan .. ha ha .. pozzzz drugari ..da ste mi zivi i zdravi :ppozdrav:
 
@crni gruja, srećan rođendan! :D

Ja ugario strn, zaorao stajnjak koji sam juče rasturio, i sad petljam u kafanu! :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh