Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I mi stigli maločas iz Beograda, svraćali do tetke u Resnik, a sa malom kučkom je stanje sve bolje, kažu dežurni lekari. Danas je prvi put oca videla.
 
Poslednja izmena:
uh , kako mi je žao što danas nisam razbio dvije njuške
krenem na trećinu na groblje onome momku što je poginuo neki dan na pecanju i tu me poćnu ''masirati'' dva lika na koje već imam pik
uh , kako mi je žao što je to bilo na pogrešnom mjestu i u pogreno vrijeme pa su mi ruke bile vezane
 
Pa na NS sajmu novcanik,dosta para i skoro sva dokumenta,sad je bilo samo 2 crvene ali su dokumenta vracena tj nasao ih pored kante za smece.
 
16h0qy9.jpg

dok je omladina sakupljala sljive,orali strniste,ja sam.....a jbg.neko je morao da sve to organizuje i nadgleda.... :osmeh:
 
@Farmer Bob

Pivo i kekse, kao u vojsci pred kantinom pivo i napolitanke (ako ovi omladinci znaju sta su napolitanke).
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svim kolegama i prijateljima,ja sad stigao sa danasnjeg radnog zadatka,ja i komsija sa ultom skidali neku obalu visine oko 1.2m,naravno usluzni rad,a ja vozio njegov Fap 1213 kiper odvozio tu zemlju,i na otprilike polovini posla ugasi se fap,tj uvukao vazduh u PVP i tek tu nastaju muke(plus muke sa tvrdom zemljom koja je kao kamen,ne moze da se zarije kasika u nju) ,nema sanse da se istera vazduh,i to smo sve ostavili na placu kod coveka veceras,a sutra ujutru nam valja pretresati sve do tancina da bi nasli gde uvlaci tzv fals-vazduh.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh