Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas dosao sa zasluzenog odmora, i odmah me docekala puknuta kanalizaciona cev u dvoristu.... bazence ispod kuce..... ::jako_besan::
 
sad dosao iz grada predao za subvenciju po ha, cekao coveka da dodje na radno mesto oko sat ipo, pa jos sat pregledanja racuna, muke...
 
razgrnuo neku kamaru suta neka kalja se stvorila pa da ne kaljam traktor

xonte9.jpg


29m52ef.jpg


sywhky.jpg

malo se iskrivio ovaj grtac tako da ga nazovem, al jbg za svasta se zakaci naletis na panj i ostale belaje
124v4zs.jpg
 
Ja preslozio nesto malo slame od prosle godine,izravnjao nesto da potrosim 1 m3 peska.Sada mi preostaje da cekam kisu kad ce da pocne,kukuruzi su na izmaku da pocnu da gore,mislim oni koji nisu,moj se drzi jos uvek ali je na izdisaju.Nadam se kisi,ali kako nas uvek zaobilazi moguce je da ce i sada da nas zaobidje.
 
Klanje pilica,pravljenje koncentrata,seckanje slame,priprema drugog objekta za prijem novih pilica.Steta sto u ovi smajlici nema neka kokoska.Ja vala poco da kokodacem.Sanjam ih nocima.
 
Klanje pilica,pravljenje koncentrata,seckanje slame,priprema drugog objekta za prijem novih pilica.Steta sto u ovi smajlici nema neka kokoska.Ja vala poco da kokodacem.Sanjam ih nocima.

Ovako nešto?

smiley_chicken.gif


chicken-32.gif


chicken5.gif



chicken.gif



Ja pola dana proveo dok su mi promijenili zvanje u radnoj knjižici, posle farbao neke dijelove prese, ništa posebno, kiša cijeli dan pada pomalo. Obišao kukuruz, dobro se oporavio, al nije baš mnogo nakislo.
 
:haha::haha::haha:Lici brate lici.E a sto se tice zvanja cekao bi ja i duze,al niko nije lud da mi upise Mr u knjizicu.Sve po zasluzi.Sto bi rekao nas narod slatke su to muke.Jos jednom nek je sa srecom.:ppozdrav:
 
panon pa valjda je sezona kombajan prorutnjala , sada vljda možes sa pijetlom da se takmičiš u ljenosti


ja danas malo oprao traktor , pa cunjao po otpadu , pa dovezao prikolicu uglja i ubacio u kotlovnicu
 
Još nije gotovoa priprema kombajna, sada vrše adaptacije za suncokret, soju i kukuruz i pregledaju ko nije pregledao jer je bilo malo pšenice pa im se nije isplatilo.Tako da još ne mogu da se takmičim u lenjosti.Koliko vidim danas idem u Budisavu, a sutra mi sleduje Novi Kneževac, a u Petak Mladenovo još samo da se ukomponuje Četvrtak i cela nedelja ispunjena.Baš lepo, a taman sam mislio da ležim i gledam u plafon.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh