Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pravio garazna vrata No1...
9svt5u.jpg

20kx954.jpg
 
Shoping sa zenom.Kupovina,u nedelju idemo u svadbu.... juce NS,a danas ZR!! ::jako_besan:::udri::udri:
A kisa zeza,nisam ni svu detelinu pokosio..... :(
 
I ja jurnuo do Beograda da odvezem neke ženine rođake na Institut za neonatologiju. Tamo nam leži jedna beba, i biće dobro, za šta molimo Gospoda i današnjeg Arhangela Gavrila. Ne znam koje je mesto Duka osvojio u trci do Beograda, jer je verovatno gazio Ibarsku magistralu, a ja sam "uhvatio" Batočinu pa auto-put i osvojio drugo mesto. Imao sam za to i mašinu, šurakovu mečku c180, a oduvala me neka bela Alfa V6 dok sam terao 200km na sat, negde oko Velike Plane.
 
Ja sam vozikao Ibarskom, samo sam solidno vremena izgubio kod Brace u Stepojevcu, tu kafanu nikad ne prođem da ne svratim...
 
Ja danas "svetio vodicu,obilazio parohiju" ceo dan sam zevao po okolini kao muva bez glave,jedino smo imali intervenciju kod drugara,da mu ujak i ja prikoljemo jedno svinjce(spalo sa nogu,nije moglo vise da hoda) i to mi je za ceo dan,i sad ne znam sta cu. Moracu negde da prosetam. :ppozdrav:
 
Danas konacno priveo kraju montiranju/namestanju tockova za plug.Ostalo je da se izvari i ofarba.
Nadam se da ce biti ok u radu!
photo0030.jpg

photo0031.jpg
 
sa rođakom krpili njegovu nivu, živi truleks, pojeo sam kilo prašine što od rđe što od brusilice, ali štaćeš što se mora nije teško.
 
Braca je naše gore list i ona gužva pred lokalom i u podne i u ponoć govori sve. Brate Duško, znam za tu staru izreku, ali šta ću kada ja nisam prvi počeo trku. Nju je povela neka mala BG Fabia, muvala se kilometrima oko mene i jednog bugarina sa pasatom TDI. To malo "govance" ide oko 160 na sat i svaka mu čast. Prvi je bugarin izugubio živce, pa me isekao pred preticanje, onda sam na oko 190 pretekao njega i više ih nisam video u retrovizoru. Posle par minuta pojavilo se nešto belo nalik na Alfu 166 ili 159, i onako kako je prošlo, cenim da je "garao" oko 230 na sat. Samo sam video oznaku V6. Ne znam kakva mu je ala bila pod haubom, a i on nosi BG table.
 
Bio u bolnici kod brata pa kada sam dosao kuci odmorio malo pa kasnije ja i rodjak crpali sa cisternom njegov ribnjak da ga produbimo sa zabom izvukli oko 10 cisterni vode oko 9 sati zavrsili a ostalo nam jos 5-6 cistertni jos u ribnjaku da izvucemo!!
 
Poceo da radim varijator voznje na 142ci pa kada sam nekako razbusio nove rupe, otisao na basket...sutra majstor da uzme mere za nove bolcne :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh