Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jučer sam bio na tractorpullingu, bilo je nezaboravno. Prvi put sam uživo video profi traktore za tractorpulling. Bili su i takvi sa 11000 konjskih snaga.
 
Danas bio u bolnici kod brata pa kada sam dosao otisao do rodjaka na ribnjak da vidim sta je sa vode sva mu riba pocrkala a ribnjak bio bas dobar!!
 
Danas cijeli dan radio na presi, čistio je, spremam je za farbanje. Sad čekam da mi Levak odgovori na pitanje tamo na temi "Balirke", lijevi vezač nešto zahebava. Poslepodne krenula kiša al nije mnogo palo.
 
bacio jednu turu u selu , pa išao malo ubacio nogo pod astal
onda večeras sredio desnu kočnicu na rusu (nije skroz otišla ali volim kada koči da ti oči ispadnu) i ujedno zamijenio onu budžu za uključivanje prednje vuče , stavio onu od 82ke sa tri položaja umjesto stare 52kine sa dva
 
Cele nedelje radim k'o konj i jedva cekam nedelju da idemo na kupanje i rostilj,a onda sugava kisa sve pokvari tako da je danas kucna varijanta i malo po selu.
 
Rakijica u drustvu,pa supica sa rucno secenim rezancima,sos,pohovana piletina,punjena pohovana paprika,domaci paradajz,pa crno vino hamburg posle rucka.Naravno sve kucevno.Sta zna seljak sta je kriza.Nedelja li je ili ne.:ppozdrav:
 
bacio jednu turu u selu , pa išao malo ubacio nogo pod astal
onda večeras sredio desnu kočnicu na rusu (nije skroz otišla ali volim kada koči da ti oči ispadnu) i ujedno zamijenio onu budžu za uključivanje prednje vuče , stavio onu od 82ke sa tri položaja umjesto stare 52kine sa dva

Ohoo, sad imaš i automatsko uključivanje jel? U svakom slučaju će dugo izdržati, s obzirom da je pravljena za prenos veće snage i momenta na 82-jki.

Ja kao što sam već pisao radio na presi, prekinula me kiša, zavukao se u kuću i odspavao dva sata, posle dao junadima da jedu (nisu više telad, rastu kao gljive) a jedu to je čudo jedno, šta god da bacim sve počiste kao usisivač. Posle jeo, igrao se sa sinčinom (i on napreduje, ima već 6.7kg, već me prepoznaje i guguče a ima tek 2.5 mjeseca), gledao film sa ženom, sad svi spavaju a ja visim na kompu, ne mogu da spavam (ko mi je kriv kad sam spavao po danu) i tak. Sutra valja na biro da mi promijene zvanje pa valja navalit na presu. Laku noć svima, želim vam mnogo kiše, nek nam kukuruz raste i nek nas grad zaobidje, čujem maloprije da je Loznica gadno nahebala predveče.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh