Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Isao u bolnicu kod brata pa kada sam dosao otisao rodjaku da podrljam sljive i malo poravnjam zemlju u basci jer su bile velike buse pa kada sam dosao uhvatila me kisa cekao da otkacim drljace i otisao na pecanje i uhvatili jednog sarana od 4 kg!!!
 
Danas rasciscavao nesto oko kuce,doterao turu peska da podaspem nesto,i spremao traktor i prikolicu za u sumu,i samo se jos mislim koji dan da krenem radim po sumi,nesto mi se ne ide ove godine,imam predosecaj da ce biti ona ustaljena recenica "a jel bi mogao malo da me sacekas za pare".
kod mene je odgovor na ovo pitanje ''čekam samo dok prebrojiš'' ili da ode na benzindku i njima objasni da oni sačekaju za plaćanje nafte , nema čekanja samo pare na sunce
meni ni ne dolaze oni koji postavljaju takva pitanja , ima nekoliko mušterija (poštenih ljudi) e njih sačekam nije problem , čak o njima ni ne razmišljam jer se radi baš o poštenjacima


ja danas po ovoj kiši opet jajarao , pred veče otišao do groblja pa na selo izvukao nešto sa traktorom
 
Bio za robu i za koncentrat pa prevuk'o i slozio 200 bala slame sa ljudima kojima sam juce balirao slamu pa ubili po 2 piva i 2 litra meke, pa balirao uzluzno jedno 300 bala slame, 3 spora i pun gas, samo bije...
 
kod mene je odgovor na ovo pitanje ''čekam samo dok prebrojiš'' ili da ode na benzindku i njima objasni da oni sačekaju za plaćanje nafte , nema čekanja samo pare na sunce
meni ni ne dolaze oni koji postavljaju takva pitanja , ima nekoliko mušterija (poštenih ljudi) e njih sačekam nije problem , čak o njima ni ne razmišljam jer se radi baš o poštenjacima


ja danas po ovoj kiši opet jajarao , pred veče otišao do groblja pa na selo izvukao nešto sa traktorom

savo da nisi poceo ko topalovici da vadis sanduke i prodajes :D
ja juce po dvoristu raspremao posle malo oko kombajna trebala zob da krene ali kisa zeznu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh