Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
na kakvim si ti drogama kad se palis na moje gluposti jadan ti sam pa covek kaze da pocinje da sprema berac sto ti je da nisi upao u ibar pa balo zabacio mozgom
 
kakva je situacija bila sa sušom ove godine meni neće trebati berač nego kosačica , pola kuruza mi je već sprženo ::jako_besan::

a ja danas jajarao , ništa pametno nisam uradio osim što sam otišao na selo i pokosio trimerom dvorište oko kuće
 
KOsio detelinu,imam nesto slame da istovarim,a dobio poziv od drustva da se kuva pasulj na vikendici..... a predvece imam da izbaliram moje jutro deteline.Kako sad sve to izvesti?! :osmeh::udri: a mozda ce biti :kisa:
 
Hvala svima na najljepšim željama i čestitkama. Kakav je narod, više sam čestitiki i lijepih želja dobio od prijatelja na forumu nego od rodbine (čestitalo mi je dvoje-troje ljudi), al ajd, ko ih j***.

Danas mi konačno stigla presa, taman krenuo da je sklapam kad poče jaka kiša, ev pada već dobra dva sata bez prekida. Malo sam je probao kako radi, sve funkcioniše, valja kupiti kanap pa da vidim hoćel vezati. Slika će naravno biti na odgovarajućoj temi.
 
Tek sad završio rasađivanje praziluka ceo dan me kiša prekida al neka za dobar posao i vremena treba(bar tako kažu) zombie_666 čestitam na magistraturi .:ppozdrav:
 
Danas rasciscavao nesto oko kuce,doterao turu peska da podaspem nesto,i spremao traktor i prikolicu za u sumu,i samo se jos mislim koji dan da krenem radim po sumi,nesto mi se ne ide ove godine,imam predosecaj da ce biti ona ustaljena recenica "a jel bi mogao malo da me sacekas za pare".
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh