Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@savoris,peto1
Ako treba slika peskirnice,postavicu sutra.Nije nesto velika,al' eto moze komotno auto felna da stane.
Zapravo njene neke unutarnje mere su 1mx1mx1m
 
Savorijusu mozes meni nemoras ja sma je davno rashodovo kad sam prodao kompresor. Ali ti mozda mogu dati koji savet az pistoj za peskiranje.
 
Ja pred veče rasturio kumovu staru frezu 619, jer su onih 8 nitni popustile i zamenio ih zavrtnjevima M10. A i dekli lanca moram da "peglam" jer i na njemu pušta ulje.
dscn4052.jpg
[/IMG]
dscn4052.jpg
 
danas sakupljali dijelove za pjeskaru , naravno sve slike,sugestije i iskustva su jako poželjni , možete okačiti i u mojoj temi
 
danas pokosio oko 3 ha i posle usluzno polivao kukuruz


zombie_666 nek je sin ziv i zdrav i da ga sreca u zivotu prati :veseljak:::ppozdrav:
 
J... ga.Ja mu nemogu reci da neuzme.Samo to ne znam zasto nije(su) kupili prosle godine kada su dali povracaj!? Mada mozda ce biti i ove godine.

Prošle godine nisam kupio jer sam mislio da u ovoj našoj državi može nešto da potraje duže od godinu dana a i nisam bio u pdv tako da i sad ako nebude povraćaja biće bar povraćaja pdv što i nije malo .
 
Sada sam se vratio sa terena.Danas je destinacija bio zapadni Srem.Evo jedna slika silaska sa Fruške Gore u Srem.
mbrigh.jpg

Uradio defektažu na jednom kombajnu, pa bio kod jednog uvaženog člana našeg Forum i uz razgovor pregledali njegov kombajn, i opravili far na mom autu jer dva dana vozim sa dugačkim svetlima ::sramota:: (koji obućar ima dobre cipele).Nakon toga otišao do roditelja opet jednog uvaženog člana utovario bicikl u auto i vozi kući. :osmeh:
 
Danas mi je odlican dan sto na kojekakvim planovima oko obrazovanja,sto sam veceras dobio paketic iz zavicaja koji mi je doneo jedan uvazeni clan ovoga foruma,klopu i gorivo samo za mene ostavljam,a ovim bajsom da se malo pohvalim. :osmeh: Pozdravljam majstora koji menja sijalice,cisto da mu pokazem kako sam prosao i da li mu ovo lici na njegove felne ?? :osmeh::osmeh::osmeh: :haha: :haha:
10mqubq.jpg

P.S. Bajs je poslednje generacije ima dinamu u prednjoj osovini. :haha: :haha:
 
koji dobar pogled na Divos,eh taj srem........nego.....kad ces malo obici i nas sirotinju a ne samo te neke uvazene clanove(probusila mu se guma na biciklu da Bog da...)
 
kako Vi znate da je to Divoš?Ja neznam koje je to mesto znam da je prvo kada se krene sa Fruške Gore.Ako budete bili dobri ima šanse da navratim i do sirotinje! :osmeh:
Gospodine @NA
kako Vi znate da u prednjoj glavi ima dinamo za struju?Jeste malo deblja, ali baš tu da spakuju dinamu to je nemoguće !:ppozdrav:
 
pa neznam kako znam,mada bas nisam siguran jer je mutna slika od tih silnih zica u sajbi da nemagli a ono opet magla.....onda drzim vas za rec i cekam da posetite i tu sirotinju,bicu dobar.....a nismo tako daleko od tog zapadnog srema
 
@Gospodine Panonstib necete verovati ali to mi rece jedan "majstor" a inace je advokat po zanimanju koliko sam cuo na forumu. :D :D
Masina je probana veceras po gradu,sta cu nuzda zakon menja. :osmeh: Odlican raspored brzina 24 za napred,al nema rikverc i to me brine...
167a25d.jpg
 
Sto ne bi mogao da vozi pre nego sto je seo na bajs iso je na balansiranje.I dobio dve minduse u levo uvo sad moze komotno da se vozi ne vuce ga glava ni na jednu stranu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh