Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cestitam,nek je ziv izdrav... Tovario neka drva i posle punio cisterne,sutra prskanje
 
Koje hibride koristis od tih"CLEARFIELD" ?Ja se nesto razmisljam vec dve godine pa nikako.Kod mene se to nekoristi (bar ovi koje ja znam) pa nema ko da mi preporici,da savet,ili neko iskustvo.Pa ako nije problem a ti kazi neku pametnu...
 
Ma kod mene ima i SYNGENTA i LG 56,58CL-56,63CL al niko ne koristi (ili mozda nece da mi kazu)
 
Prskali kukuruz,...obisao jadni N01 ...dao mu jois malo fore...jer je sada zemlja sva lepo mokra i topla..pa da vidimo
 
Danas trebalo da prskam malinu ali kiša ne dozvoljava, onda odem da spremim mali drva i crkne mi testera, onda odem i pogasim ćumuranu i sada dolazili geometri razmeravali između mene i komšije....
 
Opšio daskama 30 metara oko krova da mi ne ulaze golubovi, natovario kamion i isekao neke balvane, dosta za danas.
Čestitam kolegi na rođenju sina junaka.:ppozdrav:
 
prskao soju......
2r6z0uo.jpg
 
Iako me drmala neka podmukla temperatura, uspeo sam da završim plastenik, ali sad fali lova za najlon. Jbg uvek nešto zeza nas seljake, il` vremenske prilike, il`država, il` pare. Teramo dalje !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh