Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U sa tim bajsom može komotno na duža putovanja da se ide.Pošto ima dinamu u prednjem točku to je verovatno hibridni bicikl koji ne zagađuje životnu sredinu.Ide kao ludo a troši kao bicikl.
 
Mani ga trosi taj bajs na duzim relacijama kilo slanine i kili leba i koju glavicu crnog luka.
 
To je polu ekoloski bajs kao gorivo se koristi pasulj,luk,slanina i slicno a zna se sta su tu nusprodukti.
Dosao sa faxa,mozak mi na rezervi odoh da se provozam malo po kraju.
 
Gospodine @NA ako je to onaj advokat koga i ja poznajem jer juče da nije bilo jednog uvaženog člana Foruma ja bi još uvek vozio auto bez oborenog svetla, odnosno (izvinjavam se) sa dugim svetlima po vašem predlogu.
Nije loš taj bicikl samo sedište mora biti ispravno!!!
Što se utroška energije tiče koliko vidim nije veliki potrošač, bar po izgledu vozača!
 
Gospodine Panonstib ko Vam je sve rekao da vozite pod dugackim svetlima,izgleda da pisete u mnozini??
Sto se tice vozaca da vidite prethodnog...ovaj novi dodje kao mrvica.
Sad sam obisao sajmiste,stizu masine ali nije da "gori" od ljudi sve srednje zalosno za sad kako vidim...isao sam i do IKR-a i Vait-a malo se provozao...

P.S. Da nije bilo tog uvazenog clana koji kao japanac samo radi,dal menja blatobrane na traktoru,dal' menja sijalice ni ove moje makine nebi bilo...
 
Sada ne mogu da se setim ko mi je rekao to za sijalice, i dobro je to išlo par dana koliko mi je trebalo, ali juče me zaustavi POLICIJA na izlasku iz Šida prema jednom velikom mestu u Sremu ne mogu samo da se setim imena.To je prvo mesto posle Šida, a pre AUTO-PUTA.Vlast mi pregledala dokumenta i pustila me pošto je videla da sam "ispravan".
Ovaj "jahač" mrvica? Kako može biti mrvica kada je počeo da se bavi živinarstvom odnosno počeo je da gaji piliće, a od toga raste masa jer je veća potrošnja u "ishrani!!!
 
Jel, Moderatori... Jel se to vi medjusobno oslovljavate u mnozini sto volite ( ili mislite da vas vise ima...:haha:) ili to tako treba? Recite i nama , ostalima, kako da vas oslovljavamo , da slucajno nesto ne pogresimo u komunikaciji...:ppozdrav:
 
Gospodine @Karalic
mi kada smo išli u školu i bili PIONIRI maleni tako su nas učili i sada smo u ovo novo vreme nastavili tako da se obraćamo.Takav način nam se svideo pa smo počeli i omladinu da tako obučavamo u načinu ophodjenja.Pošto ste i Vi iz tog vremena neće Vam biti teško da nas shvatite i da nam se pridružite!!!
 
Prijatelji moji, ne da sam bio Pionir, nego je malo falilo pa da budem SKOJ- evac, da igram u Otpisanima.. Salu na starnu, lepo je to ophodjenje, podrzavam Vas.
 
@Panonstib ne morate da se mucite oko imena sela bitno je da znate da tamo imate prijatelja do duse mnogo stariji od Vas i zove se Micko sa porodicom. :D
Sto se tice sporta pilicartva i zivinarstva to se zna kako ide mazi se pile,a zna se sta sa kokoskom bude.

@ Matic nista ne brinite.Imam i papir za voznju bajsa. :D
 
Pomagao kolegi da izbrazda baštu za papriku sa 506 kultivatorom. Naj...smo, skače mašina kao koza, i često krivi redove. Loš izbor - loš pos`o. Al` nemam snage da mu prigovaram.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh