Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja bio kod jednog naseg zubara da mi nadogradi jedan zub. I nije bio skup , naplatio mi samo 80e umesto 300e koliko se ovde krecu cene. Psssst ko zna da li je zavrsio faks za zubara , ali ima laboratoriju i glavni klijenti su mu siptari.

Posle sam navratio u jedno selo koje se nalazi u planinskom masivu izmedju I, F i CH. Tamo seljaci pustaju krave zajedno na pasu prva 3 dana , da se krave naviknu jedna na drugu , a posle ih teraju u planinu. Pa evo slikao sam samo 2 slike da vidite kakve su njihove krave i kako im protice upoznavanje.
 
Nemogu da postavim sliku, neznam zasto? kako to mislis isti , gde su ostali koji pisu na poljo info?
 
Ma ovde su cene astronomske , ovde svi stranci mole boga da ne idu kod : lekara , zubara i advokata. Ovde se i telefonski razgovor sa advokatom fakturise i posle stize racun kuci. Jedno posmo sto napise , on naplati minimum 500e , a zastupanje na sudu je 1500e , pregled kod lekara je 80e , plus sto se placa zdravstveno 300e svaki mesec po osobi, itd.
 
23t17p3.jpg
30nbwp1.jpg
 
Danaske sam malo krstario Claasom po Novome Sadu, bio malko na sajmu u par navrata dok sam prenosio drugaru neke masine. :D Slika ce biti kad ih sve dobijem, za pocetak evo jednog snimka:

 
Ma ovde su cene astronomske , ovde svi stranci mole boga da ne idu kod : lekara , zubara i advokata. Ovde se i telefonski razgovor sa advokatom fakturise i posle stize racun kuci. Jedno posmo sto napise , on naplati minimum 500e , a zastupanje na sudu je 1500e , pregled kod lekara je 80e , plus sto se placa zdravstveno 300e svaki mesec po osobi, itd.

Ahhhhhh, kad bi moglo tamo da se zaradjuje, a ovde da se pametuje i trosi....

Danas nesto frezirao, ostalo nekih 40 ari ne posejano, posle is'o po malu u skolu i natovario koncentrat uzgred, pa is'o kod ortaka uzeo krunjac i u tazbinu okrunio 20tak dzaka, pa malo sa surnjajama gundje-gundje, sad malo komp pa krevet...
 
jutros posijao jedva jednu parcelu koja mi ostala jer nisam mogao od kiše , posijao kako se kaže ''na silu'' jer je odozgo suvo a dole je kaljavo , pa šta mu Bog dadne
i posle toga kod drugara pravili pjeskaru , pošto smo taj zadatak uspiješno uradili onda smo raštiljali večeras , evo malo prije došao

evo i jedna slikica koja pokazuje rezultate našeg truda , više o ovome u mojoj temi
image052.jpg
 
Ocistio pojas zive ograde, posekao do zemlje, ostarela i nije vise ni za sta.... prekosutra cevi i razvlacenje zice......
 
Vozao se bajsom po gradu sa zetom,napumpao gume kod jednog uvazenog clana ovog foruma koji kao da je majstor ima alata i u sve se razume. :osmeh:
 
Farbao prikolicu ,obilazio njive...nikao kukuruz N01 napokon...presevanja nece biti...joj moje radosti! ...a sta rodi videcemo!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh