Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ceo dan na terenu.Evo dve slike od dela današnjeg posla.
r90d3a.jpg

2qc4hlt.jpg

Nisam radio ništa oko točka samo sam radio nešto oko struje na JD i pregled i defektaža kombajna.
 
Prvo cestitka kolegi Zombiju na detetu-nek je zivo i zdravo! :D

Ja danas samo sto nisam hleb mesio sa Claasom...prvo poslednja tura stajnjaka pa gruberisanje x2 pa proba sa germinatorom bezuspesna zbog ostataka trave, posle toga uspesan prohod setvospremacem i setva kukuruza... ;)
 
juče sam otišao do kolege da mu dam neke sugestije , pa usput odšlepao jedno auto do Bijeljine , i onda je bila akcija na mom beraču do mraka

danas odošmo u obilaske otpada jer imamo u planu da pravimo pjeskaru za kolegu pa tražimo bocu adekvatnu
 
Prvo cestitka kolegi Zombiju na detetu-nek je zivo i zdravo! :D

Ja danas samo sto nisam hleb mesio sa Claasom...prvo poslednja tura stajnjaka pa gruberisanje x2 pa proba sa germinatorom bezuspesna zbog ostataka trave, posle toga uspesan prohod setvospremacem i setva kukuruza... ;)
ti si bas uposlio claasa! :) koliko sati si napravio sa njim do sad?
 
Ja samo otišao do Kraljeva i kupio nove cevi za glavni vod za KPK dužine 30metara, i idem u 17h u crkvu. Možda pred noć pokušam da zadihtujem kumovu frezu imt 619, jer piša ulje svuda oko lanca na levoj strani.
 
Kao po obicaju radnja, ali bio mi moj i vas drug peto pa smo se dobrano izrazgovarali. Nismo nikoga ogovarali, dobro jesmo ali malo.::namigivanje::
 
Pre podne nista, dabalebario a popodne i sve do 20h se zamarao sa drugarom oko hale za gajenje samponjona.
 
Danas poprskao kukuruz, vrijeme me posluzilo savrseno, nema ni kise, ni vjetra nit je mnogo vruce, a trava bas krenula da raste, sad sam je dočekao, neće ni znati sta je snaslo :)

Hvala svima na cestitkama, sincina sutra dolazi kuci :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh