Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pomogao rodjaku oko skidanja lezaja sa kosacice pa zatim sastavljali neki grabuljar za sijeno moralida rasklopimo sveono naprijed na grabuljaru da stavimo jednu piksnu i opet sastavimo sve iznova, a prije toga vezao krusku od 8 do 3 da bi sto vise povezali jer je sutra svetac!
 
Oprskao sam vinograd, plavi se milina jedna. To što ga je grad dokačio, nema veze, preteklo nešto preko pola. Iza toga oplavio sam i višnje, neka miruju sada.
 
Zalivao paradajz i feferonu i rešio da štrajkujem da ne odem na posao(gazda nije isplatio putne troškove) isad malo odmaram uz komp.:ppozdrav:
 
Dobro jutro,ocekujem drugara da prikoljemo tovljenika i jedno jare ,nije htela da se pripati ,bice dobra za corbe ,... kasnije rostilj.. a kisa pada...samo sipi, nadam seda ce da stane ..trebalo...
evo sto bi te zezao ...nalozio jutros u 10 sati lozio do 14.00 i sada do veceras nista ..preko dana u zamrzivacu ,nocu vadio i tako 4 dana
 
Danas nista,odmor jer je praznik,samo zavrsio neke kocnice na jugicu od burazera i tako nesto sitno.nisam bio prisutan na forumu nekoliko dana,ali opet sam tu...pozdrav svima,i pozdrav novim korisnicima koji sa nam se pridruzili dok nisam koristio forum..:osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh