Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Igro se sa kombajnom , i popodne malo vrsio sa puno pauza sa kafom i picem , napunim bunker pa iskipujem u ambar pa kafa , sok , pa opet bunker , nikad laksi istovar
 
Ja se juče gadno povrijedio, čistio medju mačetom, odrezao neki bagrem debeo 10cm , on padne na mene i jedan trn mi se zabode u samu kost na lijevoj šaci. Ev dva dana se kozim od bolova, inficiralo se, bole me komplet sve kosti u ruci do ramena. Nema šta da se vidi, obična crvena tačka, a boli do besvijesti, izgleda je je vrh trna ostao u kosti :(

Imas li svezeg kravljeg mleka.Ti ili u komsiluku.Ima dobar recept za gnojne rane.Deluje do jutra,ako ne bude bolje ujutro kod lekara.Ako ima napisacu ti proveren recept,koji cisti ranu,izvlaci gnoj,trnje i slicno.
 
Rezao neka drva komsinici pa zatim malo odmarao i onda isao da dotegnem spanere na kolju u spaliru i vezali granje krusaka za zicu i kada sam dosao isjekao hiljadu metara gume za vezanje grana!
 
Konacno sastavili dyanu,a posle kolegi pomagao
photo0005.jpg

i ceo dan jurio okoi zita gledajuci vlagu,k'o da je snajka!
 
Kao i uvek radnja. Oprskao kod curaka "Barikadama" protiv muva i ujedno oprskao kujin krevet protiv buva.
 
Jutros isao u Bijeljinu da se izgalamim na ljude koji rade za mog internet providera, godinu i po čekam da mi priključe brzi internet a oni neće, jutros sam se izgalami i odmah su odučili da to srede u narednih dan dva. Nekad se ne može sve ni lijepim riješiti. Posle isao kod ljekara zbog ruke, malo mi kopali po šaci, izvadili komad trna (neka 2mm) koji je virio iz kost (odmah ispod zgloba srednjeg prsta na lijevoj šaci), sad je OK, boli al je dobro kako je juče bilo. Posle mnogo prigrijalo pa sam bio u kući odmarao, kad se naoblačilo okrunio pola tone kukuruza i napravio par vreća hrane za junad. Pred samo veče htio sam da ubijem jednog od svoji kerova (terijer) jer mi je pojeo pile od prepelice, sreća pa je pobjegao na vrijeme inače bi ga umlatio kolcem, ovako je prošao bez posledica. Bas mi je bio neki skroz nikakav dan, loše sam volje od jutros jbga :(
 
Berem maline jutros od 5, sad seo da prezalogajimo nesto pa nastavljamo, moramo sve da oberemo danas posto je sutra praznik....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh