Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas malo gruberisao strnjiku posle tarupiranja uljane repice a sada dosao sa gozbe iz tazbine.
 
Produzeno spavanje , pa tasti po rostilj u Petrovac pa kod slastike na 18 rodjendan pa malo u atar u obilazak , pa opet na krkanje kod slastike .
Slastiki sam poklon kupio u seksi sopu :cool: inpresioniro sam je :haha::haha:
 
Spucala me promaja u autu i promaja na salasu dok sam se igrao sa jednom prikolicom dzakova jer je ujaka pokocilo pa malo da pripomognem,sutra nastavljam sa skitnjom.
 
Eh eto srece da nisam nista radio ako je to uopste rad sto sam danas radio.
Prao sam aute i sada me ledja bole, ruke umorne, glava malo cami. Eto vidite kada neradnik nesto toboze radi.
Pojeo sam dobar komad lubenice te sam mnogo puta morao piskiti i cak mi je i to bilo tesko raditi
jer kod mene se ne moze piskiti na bilo kome mestu vec se mora ici u WC.
I, naravno gledao sam kako nas Novak udara Nadala pa dobro da nisam dobio napad na srce od uzbudjenja.
 
aj i ja da se malo pohvalim, pre neki dan polagao 2 ispita ,ocistio ih, danas polagao iz Agroekologije i to polozio , i sad kuliram do 11.07. a onda krece praksa 6 dana na Rimskim Sancevima.
 
Ja danas naseo kao nikad. Zove me lik i kaze da ima sejalisu Amazone za psenicu. Ja seo u kola i pravac kod njega , kad tamo on prodaje i neki krs od traktora. Ja se iskusno odma ogradi , ja mu rece da za traktor nisam znao , a ja i ne kupujem traktore. An kaze da vec ima kupca za sejalicu i da mu taj placa duplo nego sto je on meni trazio preko tel. Ja li ja se pravim da to ne cujem i pitam njega koliko moze da mi spusti , a on se kao naljuti ipodje. Ja cupam situaciju dajem mu cenu koju mi on trazio , ali on ni da cuje. Nakraju ga pitam zasto si me zvao da ja dodjem do tebe kad ne prodajes , zasto sam ja napravio 40km u jednom pravcu . Ali sta vredi sa stokom se nemoze pricati , jos mi preti da ce da pozove policiju ako ga ja uvredim. Ali kad je video da ta fora ne pali sede cica u dzip i ode.
 
Danas sam poceo 5.put jubilarno da vadim motor iz dyane u roku od 14 dana....
Jel kosio ko danas zito?
 
@Dragan18
Cestitamo Dragane, i samo tako nastavi.:ppozdrav:

@KishRobert
Ja sam kosio Robi. Napisao sam moju muku u temi psenica2010/2011.
 
danas obisao kukuruz i tritikal, posle oko kuce, ciscenje objekata, prepakivao krmace za prasenje i sa prasicima....
 
Kish bar si razradio šafove i sad ide kao podmazano.
Danas malo brao maline posle izbalirao neko seno koje je košeno u ponedeljak pre 7 dana.
 
Ja se juče gadno povrijedio, čistio medju mačetom, odrezao neki bagrem debeo 10cm , on padne na mene i jedan trn mi se zabode u samu kost na lijevoj šaci. Ev dva dana se kozim od bolova, inficiralo se, bole me komplet sve kosti u ruci do ramena. Nema šta da se vidi, obična crvena tačka, a boli do besvijesti, izgleda je je vrh trna ostao u kosti :(
 
balirao u zombijevom komšiluku , pa dovršavao onu dizalicu i onda išao obarao neke topole koje su se nadvile nad kuću,put,telefonske i strujne kablove,voćnjak . Sve u svemu vrlo rizičan poduhvat ali uradio sam 1/3 bez greške , to je bio najteži dio , sada slijedi lakši
posle toga još balirao , iznervirao se jer ono smeće od brojača na presi neće da radi iako je novo , izbrojao je oko 1000 bala i crk'o :udri:

evo sada se spremam trebam sa prijateljom do švabije da obavimo neki posao , biću odsutan dva tri dana
 
@zombie_666
Decko idi kod lekara ako nisi bio. Nemoj se igrati mozda je stvarno nesto ostalo unutra pa moze cela ruka da ti se upali.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh