Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@ Lala iz Banata

Sad ne zoves nikog u pomoc da se malo private posla sa kasikom i viljuskom i ::vino::
 
Ja danas rasturio susaru kukuruza sa seljaka svajcarca.

A posle sam usputno navratio u jednu garazu i slikao sam ovo. Nikada do sad nisam video ovakav model. A i neznam sa koje strane se kace da li spreda ili od pozadi.


a2cj2a.jpg
162cro.jpg
 
Jutros pogasio ćumuranu, posle zevao po selu, večeras se družio sa našim članom Galkijem, dovezao malinu u Guču pa smo popili piće i malo porazgovarali.... Malo je bio nervozan zezali ga ovde na istovaru, nije lako sa nama dragačevcima izaći na kraj :haha: :haha: :haha:

Zato su garave pljeskavice u Guci...!! Ko zna koliko naverlas vode.Zasto je ne ostavis sama da se ugasi ?
Posto je cumur kod vas ?
 
Vratio se kuci posle tri dana provedenih na Moto skupu na Borskom Jezeru. Tri dana ludila......
 
Bio i danas na pecanju na Begeckoj jami, i tamo u petek i subotu bio moto skup probili glavu sa muzikom nama pecarosima. Toliko glasna muzika je bila da je celo jezero odjekivalo.
 
Rasadio raradajz što mi ostao (bilo mi žao da ga bacim)Zalio krompir za seme i popodne uživao u tenisu a sad malo komp posebno sam inspirisan da prosipam pamet:haha:
 
Danas pokupio cumur malo me zezalo upali mi se cumur, posle oterao, ovaj zeza za pare, sad se spremam da vucem malinu...
@maximus, vode sto vise, dzak prodajem po 350 dinara, a meri 30-35 kg, a oni prepakuju i naprave od jednog 7-8 malih dzakova pa racunaj koliko oni zarade.
 
bio na vašar u Rumu , malo ::prica:: sa članovima kosjerac,sale,matić,mirmag,mućobjeno , izvin'te ako sam koga zaboravio
 
danas prodje dan u zjevanju a mogu var reci da je forum sad super radi ko doksa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh