Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja juce vario neki truli auspuh od kamiona a nocas plakaooooooooo ko kisna godina
 
I sta ce sada biti s tom kravom.
Da li ce ozdraviti, preziveti i kako da tako dugo boluje, ima li leka.
Zao mi je to gledati.
Mozete se misliti kroz cega ta krava prolazi, strah je ako je sama nocu i ako vidi, cuje kakvu zivotinju koja bi je mogla napadnuti, nemocna je da se brani.

mnogo sam zabrinut kakav ce ishod biti.

Sretno!
 
Ma bre i nije toliko mrsava koliko je iscrpljena, koleno je vec 2 godine zateklo i boli, a i papci izrasli, i to je to da napravi nesrecu...
Jos preko toga, hranila 2 teleta u sebi, ... da smoi znali pa da pridamo hranu zesce, ali ona i junica jele 3-4 bale dnevno + jarma, nikad drugacije nisam ni hranio stoku a uvek je sve bilo u redu... jbg, taksirat!
Francuz jel bio veterinar i da li joj je dao vitamine?
 
Cekao eve iz ADSL-a da mi zamenu ovu pikslu izgleda da ga juce zekno grom. Dosta su brzi zamena manje od 24 h.
 
Jutros pogasio ćumuranu, posle zevao po selu, večeras se družio sa našim članom Galkijem, dovezao malinu u Guču pa smo popili piće i malo porazgovarali.... Malo je bio nervozan zezali ga ovde na istovaru, nije lako sa nama dragačevcima izaći na kraj :haha: :haha: :haha:
 
Namestili kolega i ja neki kompresor na cisternu, pa posle brao maline i predveče poprskao krompir protiv zlatice, i pevao pesmu u krompire zlatica mi stigla ja je prskam ona noge digla.
 
Danas bilo gosti gotovo cijeli dan, dolazio jaran sa zenom i sinom (sin mu stariji od mog 3 dana), predvece obisao zito s ocem, nije ba nakislo al kukuruz je sebi nahvatao dosta vode, štampao magistarski, 4 primjerka po 220 strana, valja u ponedeljak nositi u Tuzlu.
 
Danas svinjska daca.
ic0igw.jpg

30aqefc.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh