Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poceli zetvu,dobro je,samo zadosta bensedina i gas....sutra ako bog da,moj kosim.imam oko 1kj nek' samo bude 1000kg i ja sam prezadovoljan!
 
Danas bi mi dobro doso jedan srecko dok sm sedeo u SUP-u i cekao broj da mi izvuku od 9.30 do 15.45h.
 
Danas tako reći ništa značajno, trgaovao malo, prodao samohodnu kosačicu (neispravnu) za 600e, posle okrenuo po pivu sa drugovima, komšijama, sve do sad.....
 
Danas sam isao do Kragujevca i napokon kupio dugo zeljeni karabin. Bas po mom ukusu ko da su mene pitali kad su ga pravili. Ima malo gravure ali tek onako da ne bude klot nego bas sa ukusom uradjen, nista kitnjasto i preterano. Sad mi je puno srce a sutra sa drugovima alvaluk. Ako je neko u blizini nek svrati na pivo.
 
ja juče razgrnuo kamion mljevenog asfalta i povaljao prilaz kući , onda išao balirao pa išao na Romaniju u Rogaticu da popravimo neku brentu , zezala hidraulika u pogonu , došao jutros u 4 sata izmoren i zgažen kao džukela na putu
 
Ja mislio jutros da se kupi sijeno ali kada smo zgrnuli vidjesmo da je po mokro i ostavili ga za posle podne! A danas malo gledao kako komsija vrse jecam i odmaram od ove vrucine!
 
Bio na fakulltetu, polagao engleski, upisao računovodstvo i konačno danas očistio prvu godinu, 3 meseca teške hladovine. Da nije post verovatno bih negde proslavljao uz alkohol i drugare, ali ovako, slavlje alkohola bez :osmeh:
 
Mlatio slamu...praznu...

r8azdg.jpg


302xpj7.jpg
 
Danas zalečujem rane.... Noćas drugar i ja pali sa skutera razbismo se kao piiiii......... Sve živo me boli....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh