Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pre podne prepravljao balirku da nekosi bale i to sam uspesno uradio zatim posle balirao i prezadovoljan sam sa ucinkom posle prepravki
 
Danas bilo žestoko, jutros ranom zorom složio i potpalio ćumuranu, posle dovukao prikolicu drva za prihranu ćumurane, a onda uzeo komšijin IMT 558 pa ujak sa vladimirce i ja otišli da vučemo seno, dovukao sam dve pune prikolice sa 558 a ujak je na vlatka malo tovario da bi mogao sa čekrkom da me četvori uzbrdo gde ne mogu da izađem.... Ujedno razočaran sam sa 558, nema ni grama kočnica, sav je nikakav... Evo par slika...

rizomo.jpg

m26c5.jpg

14wa893.jpg
 
Evo ja sam danas posle podne bio na utovaru , da vidim da li su sve moje masine utovarene.


30uq0xi.jpg


Bolje da nisam iso . Skoro nista od mojih masina nisu utovarili , a usput sam i ja malo pomogo na utovaru. Obecali mi da ce da stave nesto i od moje robe.
 
Danas kod ujaka zidali prostoriju za peć na bale, posle stavljali krov i zaziđivali kible... :osmeh:
 
odradio smenu na poslu,posle izabrao dasku dosao mi stolar da izabere za 4 kosnice pa isao u malinu.............
 
Danas pre podne bio na dane polja Singente u okolini indjije i proveo se extra.svaka cast organizatorima jedni od boljih dana polja ove godine.Evo par slika.Bilo je cak i voznje balonom.A tek Vo na raznju i toceno calsberg pivo, ma sta da vam pricam.
2927nn9.jpg
wme8fq.jpg
ekm3o8.jpg
1zmeb7r.jpg
2s9af51.jpg
 
ograbljao neku slamu izbalirao i dovezao kući , onda utovario i dovezao prikolicu trupaca na brentu , pa išao balirati uslužno i sada došao sa folklora i društva sa roštilja
 
Juče se u mom selu nije radi,o ništa od zamljanih radova tako da sad nastavljam sa feferonom pa kako Bog da.
 
Mityoo i ja zavrsili trgovinu...
danas ga zakacili i isprobali hidrauliku,da padne neka kisurina pa da ga probam.
photo0315.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh