Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@savoris
Kao da te ovde vidim....:)))
kkbgs-d088108193df772e01.jpg
 
ja otišao kupio sakupljač za sijeno dovezao i sklopio i još cunjao oko kuće , nije se moglo balirati pošto kiša zeznula

malo su me gledali čudno kada sam dovezao ovaj sakupljač , neznam zašto :sta: :haha:

jel samo sakupljac sijena ili moze i da prevrce,koja je cijena i imas li kakvu sliku kad je sastavljen da vidimo kako izgleda...pozz
 
Danas oprskao vinograd posle gradonosnse oluje potpuno se oporavio ,bice dobrog vina ako opet ne naidje neka katastrofa.
 
@crni gruja
Bezi druze u hladovinu, pivce i uzivaj. Predvece kada ovi gore zagase vatru onda na posao.:ppozdrav:
 
:ppozdrav:Ja danas u hladovini velika vrucina pa pred mmrak odo da udaram posupore u spalir a padne mi mmrak na oci kada se sjetim da sutra moram da kupim sijeno bice oko 500 bala! @zrenjaninac koliko konja je taj Class?:ppozdrav:
 
Opet u Niskoj banji,samo sto sam sad zavrsio posao ::super::. Onda predao papire za registraciju ovde u Kv,i sad malo na posao.
 
Kultivirao papriku dok nisam "pobesneo" na vrućini. Završio nekih 30 ari, pa ujutru nastavljam, a posle podne treba srediti oko 150 bala sena. Nude mi posao noćnog portira, ne znam da li da prihvatim, 15 noći mesečno uz platu 15 hiljada dinara. Nemam predstavu o tom poslu, ali mi liči na veliku "robiju", ako ne sme da se prilegne od onih kamera.
 
Косио тримером, правио полицу за ситнице 1,9*1*0,40м, сређивао атомизер и вратио се у град...:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh