Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja ama bas nista danas nisam radio, vrlo cesto se to meni dogadja:)
Vec me straznjica zabolela sedeci na stolici pozadi kuce sedim, sedim, sedim i razmisljam u bezkrajnost i tako me misli odvele daleko, vrlo daleko do vas mnogih.
Izgleda da sam lencuga ali ko zna da i ja imam livadu, traktor kravu, krompir, mozda bih i ja mrdnuo malkice ali ovako bas nista.

Svima porucujem: radite sto vise dok god mozete, verujte tesko je kad se ne radi.
 
Полако колега, временом се све стекне осим здравља, имали су људи и стотине крава, и неколико трактора и ораница, па су све попили и прокоцкали, а има и људи који у 50-ој крену од 0, па стекну кров над главом, није све ни у ливадама и материјалним стварима... Данас је био некако тежак дан, бар код нас је киша падала у кратким навратима скоро цепо после подне па нисам могао ништа корисно да урадим..... :ppozdrav:
 
ja danas sredio agregat koji mi stoji već skoro godinu dana neispravan , bilo dosta posla oko njega u tri pm
mada odaavno nisam vidio bolje riješen malolitražni motor ::svaka cast:: teško nama kada izumru ovako kvalitetne mašine

image046pj.jpg


i večeras išako kod kuma na jamb , nisam ga igrao ima 10 godina
 
Treba sebe naterati da radis bilo sta jer je letargija i samosazaljenje vrlo opasna bolest.Ako nemas posla idi medju ljude koji nesto rade, nadji sebi preokupaciju samo nemoj da se ubedacis jer ce te to odvesti u bolset.
 
Колега па има ли нешто да ти не знаш да поправиш ? :osmeh:
 
Ja ama bas nista danas nisam radio, vrlo cesto se to meni dogadja:)
Vec me straznjica zabolela sedeci na stolici pozadi kuce sedim, sedim, sedim i razmisljam u bezkrajnost i tako me misli odvele daleko, vrlo daleko do vas mnogih.
Izgleda da sam lencuga ali ko zna da i ja imam livadu, traktor kravu, krompir, mozda bih i ja mrdnuo malkice ali ovako bas nista.

Svima porucujem: radite sto vise dok god mozete, verujte tesko je kad se ne radi.

A sad mi tebe treba da pitamo, sto ti ne radis, jel?
 
Polivao sam danas baštu. Bog ga živeo ko je izmislio sistem kap po kap. Prikačio Tomos, i poglednuo da li nešto nije u redu, onda sam otišao odmah tu blizu su dva STR-a, ima Lav, pa još siga hladan. Ma lepota živa 'leba mi! Sad bi mogla jedna komova sa mladim lukom i parčetom sira, ih! :osmeh:
 
Danas bazen nije radio (bilo hladno) pa sam iskoristio vreme da izvučem neko plašće i strpam dva sena, posle išao na neki razgovor sa hladnjačarem oko otkupa, pregovori propali, i večeras vario traktorsku kosu, komšija uzeo da se posluži i zeznuo je načisto....
 
Kod mene se kaže: pušku, ženu i traktor ne dati nikome :haha: Nije problem što je uzeo kosu, koristimi ja njegove priključke, pa nije problem što je pokidao, problem je što je došao otkačio i otišao, nije se ni javio niti je rekao da je slomio....
 
Kod mene se kaže: pušku, ženu i traktor ne dati nikome :haha: Nije problem što je uzeo kosu, koristimi ja njegove priključke, pa nije problem što je pokidao, problem je što je došao otkačio i otišao, nije se ni javio niti je rekao da je slomio....

Ajd nabaci neke slike u temi "Traktorske kose" da vidimo šta je puklo.

Ja danas cijeli dan taksirao, vozio oca tamo, zeta onamo, ja isao do Tuzle, sutra ujutru moram opet (je*u me samo tako s ovom papirologijom), danas nekih 250km, a presao sam 1300km za zadnjih 15 dana. Predveče obilazio kukuruz, ovo malo kiše što je palo mu je baš leglo, čini mi se da je narastao od juče, na jednoj parceli je veći od mene (a ja 181cm visok). Sad cu popit dva Lava, to mi ostalo od gajbe i gledat neki film sa zenom i sestrom pa na spavanje, valja u 5 ustat pa u Tuzlu.
 
ja otišao kupio sakupljač za sijeno dovezao i sklopio i još cunjao oko kuće , nije se moglo balirati pošto kiša zeznula

malo su me gledali čudno kada sam dovezao ovaj sakupljač , neznam zašto :sta: :haha:

image054uo.jpg


image055i.jpg


image056k.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh