Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I ja ništa, i neću nikad nedeljom da radim. Poklonio nekim ljudima korišćene trake KPK, rešili da se oprobaju na 20 ari jesenjeg kupusa, i red je da im se pomogne. Da nas bude što više.
 
Juče izvlačili heder a danas pregled signalizacije na prikolice i traktore

16biopf.jpg


11bkeuc.jpg
 
Francuz brate, i tebe hoće taj sport oko štrojenja prasadi. I mene zvali mnogi, dok sam se baktao oko prasadi i svinja. Sad` kad sam batalio, malo manje. Najgore je kad prerastu, morali smo neke i od 35kg da počistimo, pa teško prebole.
 
Francuz brate, i tebe hoće taj sport oko štrojenja prasadi. I mene zvali mnogi, dok sam se baktao oko prasadi i svinja. Sad` kad sam batalio, malo manje. Najgore je kad prerastu, morali smo neke i od 35kg da počistimo, pa teško prebole.

Ocu li ja da mu se sekiram sto mu je preraslo, :haha:,
ne radim za pare samo za drustvo - za prijateljstvo, necu da uzimam drugaru pare iz ruku.
Ja sam im na raspolaganju

Pojele me muve dok sam spavao, pa sam iz mesta uzeo AGITU i poprskao po stokovima, vec padaju djubreta!
 
Dosad prevrtao i rastresao seno, mali predah uz forum pa idem da baliram sebi i jednom drugaru.

Sta koristis za prevrtanje i zgrtanje sjena,jel dva prikljucka ili jedan univerzalni i kako si zadovoljan?ja posjedujem trakasti grabuljar sa kaisima i planiram da ga prodam pa da kupim UNIVERSAL sto moze da vrsi dve operacije i da zgrce i da prevrce(rastresa).
 
Sta koristis za prevrtanje i zgrtanje sjena,jel dva prikljucka ili jedan univerzalni i kako si zadovoljan?ja posjedujem trakasti grabuljar sa kaisima i planiram da ga prodam pa da kupim UNIVERSAL sto moze da vrsi dve operacije i da zgrce i da prevrce(rastresa).

u kakvom je stanju i kol'ko para ? meni treba takav
 
Ceo dan se odmarao i oporavljao od jučerašnjeg skupljanja sena u tazbini po onom suncu. Ekipa je bila mala ali odabrana a naj....i smo načisto a onaj sa presom nas ubio u pojam jer su bale bile duge ko gladna godina a bilo je preko 1700 iz 2,5ha. Što mi cukaneca reče juče pravili ih specijalno za zeta. Juče nisam mogao ni poruke da kucam kad sam se vratio. Ovo je bila prva detelina u ovoj godini a za ostale ću se bolje organizovati sa svojim obavezama.
 
Sad dosao sa svadbe.Ljudi moji,svirao orkestar sa Pinka,AS,vrhunski bend,al dzovani zapeli "Od izvora dva putica" i slicno,I UBILI KAO PRUTOM.Neverovatno kakvo sranje moze da ispadne veselje kad ti unakaze sa pesmama.
 
Bazen ponovo, malo se vreme promeni pa smo ranije zatvorili pa sam skoknuo do Čačka, sutra treba da idem na razgovor oko otkupa malina i preuzimanja vagi, sezona se polako zahuktava.
 
Jutrosm povezao telad, bila puštena od kada sam ih kupio (neka 2 mjecesa), srećom nije bilo problema, odmah su se navikli. Posle obisao kukuruze, na jednoj parceli nisam zadovoljan sa AS72 (0.7ha) dok je na ostalim odličan, pojma nemam koji mu je vrag. Predveče postaio 4 utičnice i razveo struju za njih, stara instalacija u prizemlju je pravila probleme pa sam to sad sredio. Odo sad da spavam, nesto je zahladnilo pravo, bas je vrijeme ovo gadno, juče 36 stepeni u hladu kod mene kod kuce, a jutros kada sam ustao u 4.30 bilo 25 a u 6 je temperatura pala na 19 stepeni, sad je samo 15 stepeni, bukvalno se smrzavam, prevelika promjena, ne znam kako stariji ljudi preživljavaju ove šokove.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh