Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sinoc kod drugara na slavu sa clanom @mirkokopaonik-om po neka rakijica pa mu ga dadosmo po BG 0,5l, te do 1 sat nocas...
jutros bio u carsiju za naftu, nesto mufte preko ruke :haha:, jbg korisno:haha:, pa oprskao kukuruz fokusom i prehranio foliarno, pa balirao jos 200 kom sto mi sinoc ostalo, sad odoh do KV-a da uzmem detetu klavir, zavrsila se skola konacno, pa da dete vezba kuci.

Citamo se veceras!
 
Danas otvaranje bazena, posla preko glave a u postrojenju preko 50 stepeni, jutros u 5 počeo maločas stigao kući......
 
@ crni gruja: radim sve poslove, predviđam budućnost, menjam prošlost, žalim mrtve, zajebavam žive, iznosim posteljinu na luftiranje, zajmim cigare do prvog, ma gde su pare tu sam ja..... :haha: :ppozdrav:

Evo kako izgleda rad u postrojenju, kad su sve pumpe uključene termometat pokazuje preko 50stepeni...... Ps ja sam ovaj što snima....

 
Ustao jutros u polak 5 pa oko kombajna da se zakači heder i ubace sita.Oko 10 krenuo na baliranje u pet popodne se vratio pa malo po dvorištu sklanjao strv pa u štalu pa....gotov sam više za danas.
 
Jeste sad kopali papriku ili oko paprike?

Prihvatam ispravku gospodina moderatora, ali obožavam jezik kojim moji seljaci pričaju. Kod njih se "kopa paprika i kukuruz", "udara" krov, pločice i ograda, "predvostruči" žena, "jaše" traktor ili gitara, a da ne govorim o komparacijama ili poređenju, po čemu je ovo najbolji jezik na svetu. I čuveni Bizmark se hvalio da zna srpski.
 
Ja danas kada se nisam prevrnuo sa traktorom kada sam frezao vocnjaka probao da pofrrezam medju koju niko nikasd nije mogao i osvevne mi traktor i sreca tu ispod medje bila stricova ogradqa i traktor se na nju naslon,zatim isao da tanjiram ssa rodjakom jednu njivu od 2,5 hektara a uzasno je brdo tako da nisamo uspjeloi da je svu uradimo ostalo jos mkalo za PON mnozda 0.3 hektara i da se sva predje po drugi put!!!
 
Malopre stigo sa Kumom iz Kraljeva, bio za kanap i dao rucak drustvu...@levak ne moze da prodje pored Baralica u Mrcajevcima a da ne svrati na klopu :haha: :haha:, a posle ne moze da zine,a ja sta cu! i za njega i za mene :haha: :haha:
 
Био на часу енглеског, после учио за испит, ишао до града са другарима на сокић :osmeh:, око 20 х на Штранд на отварање Тел Авив плаже, сада стигао кући и идем да спавам... :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh