Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas prskao korov pred mrak a prije toga frezao i nesto gledali komsin traktor nije htjeo da upali kad ono zacepilo prljavo gorivo!
 
Pre podne pokosio 1 hektar livade posle podne pogasio ćumuranu i otišao u pečurke,.... Večeras gledao paklenu kuhinju, bila u restoranu kog mog prijatelja i imenjaka...
 
Bio jutros na pijaci prodavao mladi krompir, onda dovukao jecam iz njive pa pokosio 6 duluma djeteline.
 
ja jutros isto nešto prckao i vario kao mirmag
posle toga išao sa građevinskom dizalicom digao jednu pločo pošto mi niko drugi nije mogao
i pred mrak otišao trimerom pokosio voćnjak gdje su mi orasi posađeni , izmorio sam se ovdje lijepo
 
Jutros pre vetra prskao kukutuz posle ugrejao vode i zaklao prase za sutrasnju zavetinu(seosku slavu) i sada kuliram u hladovinu.Kasnije montaza satora za sutrasnje goste i dosta je bilo.... Umalo da zaboravim izvolite na zavetinu ako ste u prolazu.
 
Danas se malo druzio sa clanovima Okrim,Meshter,Dukej i Milankos na predavanju u vezi pravilnog koriscenja pesticida u poljoprivredi...Predavanje odrzano u PSS Vrbas...

2dgm1ro.jpg


Imali smo i malu prakticnu mastavu koju nam je odrzao clan Milankos...

2ppn72s.jpg


kome se ovom prilikom zahvaljujem na gostoprimstvu u PSS kao i ostalim "domacinima"
 
Obeležili, kako i treba, naš "beli četvrtak" pored najstarijeg zapisa u ovom delu pomoravlja. Pomolili se Gospodu za rodnu i plodnu godinu, i nastavili sa jelom i pićem. Stižem kući dobro "raspoložen". To je taj lužnjak
hrastjpg.jpg
[/IMG]

hrastjpg.jpg
 
Jutros dovlačio hlor za bazen, neki idiot mi prospe hlor na parike i farmerke i sjebe ih načisto, više nisu ni za njivu, posle počeo da punimo bazen, treba utočiti 150 kubika vode, sad sam zbrisao da malo odmorim pa za 2-3 h moram da se vratim na bazen u mašinsko postrojenje....:spavam::spavam::spavam:
 
Isao u Nisku banju,u Pristinski SUP da odjavim auto_Oni nisu normalni definitivno.Dzaba ugovor napravljen u sudu,dzaba placen porez,oni hoce da vide onog na koga se auto vodi u saobracajnoj.Ne .ebu ni strucno zakon o imovinskim odnosima.Zovi MUP,zovi Ljermontovu,ma nevredi,zapeli kao za kamen-hoce vlasnika iz saobracajne.Pa se vratim ako popisan kuci,utukao 300km uz krasni.'bem ih nepismene i ko ih zaposlio::samo bes::::samo bes::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh